tid ekran ışıklandırması (hiç böyle detaylı anlatılmamıştı.)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Gökhan bey güzel işlere el atmaya başladınız. Azminizden ve cesaretinizden dolayı teşekkür ederim.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan bey güzel işlere el atmaya başladınız. Azminizden ve cesaretinizden dolayı teşekkür ederim.

ben teşekkür ederim. korkunun ecele faydası yok insanlara bişeyleri rica edip acze düşürmeninde anlamı yok dedim en fazla bi tid ekran uçacak dedim ve başladım. açınca gördümki bunu yapmak ne kadar basitse o ekranı bozmakta o kadar zor çünkü ekranla alakalı bişey yapmıyorsunuz zaten.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben teşekkür ederim. korkunun ecele faydası yok insanlara bişeyleri rica edip acze düşürmeninde anlamı yok dedim en fazla bi tid ekran uçacak dedim ve başladım. açınca gördümki bunu yapmak ne kadar basitse o ekranı bozmakta o kadar zor çünkü ekranla alakalı bişey yapmıyorsunuz zaten.

valla dostum ben bir park sensözü montajı yaptım evlere şenlik :)
ama ben o montajı yaparken bu siteyi bulamamıştım ve bir türlü diğer astralardan ölcü alamadım :) Ama yinede sıkıntı olmuyor gercekten çok yakın oldu fakat şimdiye kadar park ederken hiç bir sıkıntı yaşamadım sadece komik gözküyor :D

parksensr.jpg

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel çalışma, ellerine sağlık.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla dostum ben bir park sensözü montajı yaptım evlere şenlik :)
ama ben o montajı yaparken bu siteyi bulamamıştım ve bir türlü diğer astralardan ölcü alamadım :) ama yinede sıkıntı olmuyor gercekten çok yakın oldu fakat şimdiye kadar park ederken hiç bir sıkıntı yaşamadım sadece komik gözküyor :d

parksensr.jpg

yoo gayet güzel olmuş peki montaji yaptiktan sonra doğru ölçüleri bulabildinmi. Bende alacağim park sensörü acaba doğru ölçüleri nerden bulabilirim

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel çalışma, ellerine sağlık.

abi banami yoksa murata mı dedin.
Bana dediysen teşekkür ederim. Bizim için büyük ama sizin için küçük çalişmalar bunlar :)