Tek Airbag

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en alt donanımda bir arac aldın tek airbag standart cift airbag opsiyel oluyo tek airbag ne mantık anlamıs değilim sürücü insanda yanındaki yolcu insan değilmi :mad: bence artık cift airbag standart olmalı cünkü düşünün arkadasınızlar arabada geziyorsunuz tek airbag var ve siz arabayı kullandığınız icin sizde airbag var ve kurtuluyonuz ama arkadasınız ölüyo tek airbagli araba almakta ne mantık satmak hangi mantığa dayanıyo yanınızdakinin hayatını hice saymak oluyo yolcu insan değilmi :mad:bence tek airbagli araba alanlar bide aileli olanlar ailesine haksızlık yapmış oluyo

Son düzenleme:

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
benim de çok kafamı kurcalayan bişey ya...bazen hayatta en sevdiğim insan oturuyor yanımda....Allah korusunun bi kaza filan olsa...ona bişey olmasına dayanamam...benim için daha çok önemli onun sağlığı...ama arabaya biniyosun...şöförde var yandakinde yok...içim hiç rahat etmiyor :(

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asıl nokta airbage ihtiyaç duymayacak kadar yanımızdakine özen göstermekte
benim arabamda hiç airbag yok,
zaten sağ ön koltuk her bakımdan sürücü tarafına göre çok daha riskli bence...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Bencede Sağ ön Koltuk Daha Riskli Bu Nedenle Dahada Dikkatli Kullanmaliyim Diye Düşünüyorum

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
....

Son düzenleme:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya araba sadece 1 kişi tarafindan kullanılıyorsa tek kişinin olduğu şirket arabalarını düşünün mesela 2 airbag olması yararsız.

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya araba sadece 1 kişi tarafindan kullanılıyorsa tek kişinin olduğu şirket arabalarını düşünün mesela 2 airbag olması yararsız.
ama gökalpcim bazı arabalarda örneğin harunun caddy de görmüştüm anahtarla iptal edebiliyorsun..böylesi çok daha mantıklı değilmi..

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
ben koltugu söktüm tek basıma kullanıyorum