Tavan döşemesi

arda35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize ilginiz için teşekkür ederim. 3 sanayi sitesinde arabamın mekanik işleri ile ilgili nuri usta var. onu aradım beni aynı sitede mustafa usta diye bir döşemeciye götürdü. bu gün arabamın tavanı inanın eski tavanından daha iyi oldu. bu arad nuri usta opelin torbalı fabrkasından ayrılma ustalığının yanı sıra inanılamaz iyi bir insan şiddetle tavsiye ederim. telefonu 232 4353161 ECO-TEK servet beyin selamı var diyebilirsiniz bir ilgi ve insn nasıl olur görün. size önerim sonax alsancak a sakın arabaınızı götürmeyi inanılmaz kötü ustaları var. Hepinize teşekkür ederim.

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısı benimde başıma geldi. bornova ağaçlı yolda ki egematik e götürdüm. İlk önce arabayıincelediler. güneşliğin oralarda hafif sarkma var dediler. doğruydu. neyse boya koruma ve detaylı iç temizlikbitince bunlar beni aramışlar. cebim kapalı olunca ulaşamamışlar. 130 ytl ye bir ustaya yaptırmışlar. sonradan bana ulaşınca aradılar. sarkma olduğunu , beni aradıklarını ama ulaşamayınca işinde yetişmesi için yaptırdıklarını söylediler. gittim arabaya baktım. gayet iyi olmuştu. hatta eskisinde tavanda sigara yanığıda vardı. mahanayla o da gitti. ama cepten 130 ytl ekstra çıktı. üstelik bu sarkmalar opellerin hepsinde oluyormuş dedi. madem oluyorda yapmayın demi. neyse olan oldu. olan cebe oldu işte.

scorpios

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servet kardeş döşemeci kaça yaptı tavanı?

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı mekanda aynı dediğin olay benım basıma 5 yıl kadar önce geldi.Eski vectramı bırakmıstım,hatta bana iddia etmıslerdı ılk kez benım aracıma oldugunu,benım tavanımda problem oldugunu falan...Gittim şikayet ediceğimi söyledimve dükkanda baya bir bağırıp çağırdıktan sonra ön camdaki cumhuriyet savcısı logosununda etkisiyle Yetkili serviste orjinali ile değiştirttim.Gayette güzel olmuştu verdiğim paranın yanında ekstradan yeni iç tavan döşemem olmuştu :)