Autoking Fiyatları nedir?

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar aracıma boya koruma,motor yıkatma , tavan döşemesi temizliği ile üst tavan kaportada 2 adet ufak göçüğün düzeltilmesini yaptırıcam autoking'te bu işlemlerin fiyatları hakkında bilginiz varmı teşekkürler.

Birde şu adresteki fiyatlamaya bakarmısınz fiyatlar nasıl sizce? yakın olduğu için evime burayı düşünüyorum aslnda..

Nano Boya Koruma uygulaması ve temizleme 150 TL
Motor Yıkama 50 TL
Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon 150 TL

Son düzenleme:

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar burada fiyatla ilgili konu açılmışken sormak istiyorum;
Kasko poliçemde bu firmadan mini onarım hakkım var. Aracımda bulunan ufak tefek göçükleri burada yaptırsam memnun kalır mıyım acaba? Daha önce firma hakkında pek iyi şeyler duymamıştım ama. Bir de bedava yapacak olmaları işçilik konusunda beni şüphelendiriyor. Kısaca Auto King i nasıl bilirsiniz...

alfonzo50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar otto zenit diye bir firma açıldı istanbulda ve çoğu ilde mevcut ben bu yerde aracımın iç diş boya koruma pasta cila ve ince iç detay temizliği dahil 150 tl verdim ve mükemmel oldu tavsiye ederim

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazdığınız fiyatlara Meguire's da dış boya koruma + temizleme yapılıyor,açıkçası ben olsam Meguire's dan başka yere yaptırmazdım.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Autoking te boya koruma yaptırdım bir daha bedava olsa düşünürüm plastik aksam solmuş gibi olmuş kapı kolları tampon çıtalar adamlara söyledik biz yaparken oraları bantladık diyorlar inanasım gelmedi.

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba..ben yaklaşık bir ay önce aracımdaki küçük vurukları ottozennit te kaskom bozulmadan yaptırdım..gayet iyi işçilik çıkarmışlar...eğer ustayla birebir görüşüp ustanın gönlünü ufak bir ikramla alırsanız karşılığında iyi bir işçilik sizi bekliyorum..otto zenniti tavsiye derim...saygılar

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Otto Zenit'i ilk defa duyuyorum Meguire's bu kimyasal araç malzemeleri olan firma mı acaba? forumdaki görsellerden baya iyi sonuçlar verdiğini gözlemlemiştim çünkü.. AutoKing'i övenler çoğunlukta bu yüüzden yapılan işin tek ve güzel olması için düşündüm görüşlerinizi sordum Teşekkürler

tozluyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parca boya fıyatlarını bılen var mı autokıng de bırde kaldırıma kapı carpması sonucu olusan nokta boya gıtmesı ve bıraz gocuk olmasının tamırını yapıyorlar mı