Autoking Fiyatları nedir?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Autoking'e mini onarım yaptırmıştım zamanın birinde. Çok kötüydü, bir daha uğramam kesinlikle. Şube farkı olabilir ama çok şikayet duydum genel anlamda..

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar burada fiyatla ilgili konu açılmışken sormak istiyorum;
Kasko poliçemde bu firmadan mini onarım hakkım var. Aracımda bulunan ufak tefek göçükleri burada yaptırsam memnun kalır mıyım acaba? Daha önce firma hakkında pek iyi şeyler duymamıştım ama. Bir de bedava yapacak olmaları işçilik konusunda beni şüphelendiriyor. Kısaca Auto King i nasıl bilirsiniz...
Bizim arkadaşın arabasına dolu vurmuştu kaportayı orada yaptırdı hiç de problem olmadı bence profesyonel çalışıyorlar için rahat olsun...

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
erkan abi tekirdağ da var mı bu oto zenit

irfanteke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar outoking denen firmaya sakın bulaşmayın. benim canım yandı sizinde yanmasın.

farma72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otoking mi;kesinlikle uzak durun.Geçen yıl mini onarımdan sağ arka kapı altını düzeltip boyadılar ama bunun yanında siyah olan kapı şeridi birkaç gün sonra gri oldu,sebebi ise ısıtırken yakmışlar.Sonradan sonax ta düzelttirdim.Ayrıca boya yaptıkları yerde 8 ay sonra kabarmalar başladı,gittim tekrar kazıyıp boyadılar.İkinci gidişimde birkaç yeri daha söyledim,kırmızı boya ile işaretlediler 3-4 yeri. Ertesi gün almaya gittiğimde asıl sorunlu olan yerin üzerini rotüş ile kapatmaya çalışmışlar(yaklaşık 10 cm)sebebini sorduğumda ise yapan ustanın orayı görmedini,zaman kalmadığı için böyle bişey yaptıklarını söylediler.Ama farklı bişey istediğinizde hemen ''bunu kasko ödemiyor,parayla yaparız'' demesini biliyorlar.Birde geçen sefer boya kabaran yeri tekrar yaparken aynı çıtayı tekrar yakmışlar,yine birkaç gün sonra rengi gri oldu.

Ejder1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otoking mi;kesinlikle uzak durun.Geçen yıl mini onarımdan sağ arka kapı altını düzeltip boyadılar ama bunun yanında siyah olan kapı şeridi birkaç gün sonra gri oldu,sebebi ise ısıtırken yakmışlar.Sonradan sonax ta düzelttirdim.Ayrıca boya yaptıkları yerde 8 ay sonra kabarmalar başladı,gittim tekrar kazıyıp boyadılar.İkinci gidişimde birkaç yeri daha söyledim,kırmızı boya ile işaretlediler 3-4 yeri. Ertesi gün almaya gittiğimde asıl sorunlu olan yerin üzerini rotüş ile kapatmaya çalışmışlar(yaklaşık 10 cm)sebebini sorduğumda ise yapan ustanın orayı görmedini,zaman kalmadığı için böyle bişey yaptıklarını söylediler.Ama farklı bişey istediğinizde hemen ''bunu kasko ödemiyor,parayla yaparız'' demesini biliyorlar.Birde geçen sefer boya kabaran yeri tekrar yaparken aynı çıtayı tekrar yakmışlar,yine birkaç gün sonra rengi gri oldu.

geçmiş olsun... bunun adı resmen şerefsizlik.. bi bizim ülkede var bu zihniyet..

farma72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler...Birde o kadar yüzsüzler ki aracı her teslim almaya gitttiğimde anket doldurtuyorlar,daha doğrusu soruları okuyup cevabı kendileri söylüyorlar neredeyse,gerçi benim doldurduğum anketten pek memnun kalmadılar ya ...Enson çıkarkende utanmadan 10 cm rotüş yaptıkları yeri seneye mini onarımdan düzgün bir şekilde yapacaklarını,bu yıl mini onarım hakkımın dolduğunu söylediler,4 hakkım varmış ama inanın yaptıkları yerler 2 hak bile tutmaz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar burada fiyatla ilgili konu açılmışken sormak istiyorum;
Kasko poliçemde bu firmadan mini onarım hakkım var. Aracımda bulunan ufak tefek göçükleri burada yaptırsam memnun kalır mıyım acaba? Daha önce firma hakkında pek iyi şeyler duymamıştım ama. Bir de bedava yapacak olmaları işçilik konusunda beni şüphelendiriyor. Kısaca Auto King i nasıl bilirsiniz...
Ankara ve İzmir Auto King'e 5-6 iş yaptırdım, birisi hariç (kaportanın el ayak girmeyen, zor bir yerinde hafiften bir düzeltme hatası var) diğerlerinden son derece memnunum. Memnuniyetimden dolayı bu ay tekrar gideceğim :). (bir akrabamın ufak tefek tıklamaları meşhurdur da)

farma72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En azından Antalya'dakinden uzak durun:)

oguzt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim arabada da taş izleri var , bunları nasıl yaparlar acaba rötüş yapsalar , araç boyanmış olur mu satarken sıkıntı çıkar mı, gözüme çok çarpıyor canımı sıkıyolar , kküçük taş izleri ama boyayı kaldırmış beyaz gözüküyor altında araba gri . valla bir akıl verirseniz sevinirim