Autoking Fiyatları nedir?

farma72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otoking te gördüm nasıl yaptıklarını.Ellerinde bir suluboya fırçası ile oralara boya uyguluyorlar...Ama bence yaptırmayın derim çünkü belli oluyo eski izler,sadece beyaz kısımlar kapanıyo diyebilirim

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Autoking te bu güne kadar 6-7 parçayı kaskom tarafından ücretsiz yaptırdım. sadece bir keresinde tam sağ kapı ile şağ çamurluğun birleştiği yerde göçük vardı. adamlar sadece kapıyı yapmış. Çamurluğu yapmamış neden diye sorduğumda sınırı geçiyo sadece birini yapabilirdik dediler. Hemen müdürlerini çağırdım birazda sert yapınca geri aldılar gayette güzel yaparak geri verdiler.

O yüzden benim gönlüm rahat yine olsa yine giderim hiç bi sıkıntı yaşamadık gayette kaliteli yapıyorlar..

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Corsamdaki küçük bir göçük için Autokinge gittim. Müşteriye yaklaşım berbat, O küçük göçüğü kasko vasıtası ile minionarım'a sokmak istememe sanki bir yolsuzluk yapıyormuşum gibi yüzüme bakarak bin türlü dereden su getirerek karşılık verdiler zira herkes birşeu zannedip oraya doluşmuştu. Yani akılları sıra müşteri bol geleni sallamayıoruz biz size değil siz bize ilgi gösterin gibi havaları var. Yapmayalım da ne olursa olsun gibilerden bu yaklaşım karşısında bir daha kesinlikle semtine uğramam. Adam gibi bir servis zinciri açılırsa ona bakmak lazım.

irfanteke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
outoking asla

ben izmir outoking'e yaptırdım mini onarımdan ama yaptırmaz olaydım. göçükler aynen duruyo sözde yapmışlar. artı aracım çizilmiş alırken farketmedim sonradan farkettim ama iş işten geçti. bizde asla öyle birşey olmaz diyorlar ama oldu. malesef bende otoking kurbanıyım. şimdi aracıma pasta cila ve boya koruma yaptıracağım o çizikler için.