Tanıdık Arabayı süsleyecek Çiçekçi Aranıyor ??

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Çok Yakın Bir arkadaşımın Haziran Ayında dügünü var Arabayı süsletcem dügün için Tanıdık Bildik varsa Uyguna Yaptırabileceğimiz Bana Bilgisini Verirseniz Çok Makbule Geçer ;)

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düğün, nişan gibi faaliyetlerde bu tip hesaplara hiç girme bence...

Hamama giren terler...

Daha uygun olsun diye İstanbul içinde gezmektense, en yakınımdaki Çiçekçilerden birine yaptır bence...

Zaten 10 dakikada yapıyorlar... En fazla da 70 - 80 lira alırlar.

Uzak bir yerde arabayı süsletip, gelin evine tekrar dönerken yolda önünü kesenlere dağatacağın zarflarla zaten indirim farkını kaptırırsın...

Hayırlısı Olsun Şimdiden...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Düğün, nişan gibi faaliyetlerde bu tip hesaplara hiç girme bence...

Hamama giren terler...

Daha uygun olsun diye İstanbul içinde gezmektense, en yakınımdaki Çiçekçilerden birine yaptır bence...

Zaten 10 dakikada yapıyorlar... En fazla da 70 - 80 lira alırlar.

Uzak bir yerde arabayı süsletip, gelin evine tekrar dönerken yolda önünü kesenlere dağatacağın zarflarla zaten indirim farkını kaptırırsın...

Hayırlısı Olsun Şimdiden...

+1, hemde cevrendeki tanıdık esnaf ekmek yesin, bencede uzaklarda arama, güzel günler bunlar, çok da 3 e 5 e bakmamak lazım.adamlarda para kazansın :good:

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Çok Yakın Bir arkadaşımın Haziran Ayında dügünü var Arabayı süsletcem dügün için Tanıdık Bildik varsa Uyguna Yaptırabileceğimiz Bana Bilgisini Verirseniz Çok Makbule Geçer ;)

başına bela almak istemiyorsan sakın ama sakın arabayı süsletme hatta imkanın varsa siyah camlı araç bul gelini damadı kimse görmesin.

ben kendi düğünümde nerdeyse katil oluyordum. öyle zarf verince falan asla gitmiyorlar zarfı alıyor tekrar biniyor arabanın tepesine. arabanın önünden binip tavana çıkıp kayarak bagaja geçip sen nereye onlar oraya it sürüsü gibi geliyorlar bunu meslek edinmiş çocuklar var. arabanın canını okurlar boya çizilir tavan göçer bir sürü sorun.

izmir bornova küçükpark büyükpark merkez civarı başıma gelenler böyleydi.

en sonunda fotoğrafçıda çıktım bütün süsleri kesip çöpe attım öyle süs olmadan gittik salona...

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
alper malzemeleri alırız benim orda yıkarız güzelce ondan sonrada süsleriz;) rahat ol

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaBen Vazgeçtim En korktugum şeyde o zaten asabi insanım Valla birinin üstünden Geçerim Katil olurum.Bide Meganı süsletcez Bişey olursa Önce Ben Sonra Evdekiler KAfayı Yer Valla. :mad:

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaBen Vazgeçtim En korktugum şeyde o zaten asabi insanım Valla birinin üstünden Geçerim Katil olurum.Bide Meganı süsletcez Bişey olursa Önce Ben Sonra Evdekiler KAfayı Yer Valla. :mad:

ne yazıkki güzel bir geleneği de el birliğiyle tarihe gömmek üzereler zarfı alıyor içine bile bakmadan tekrar atlıyor arabanın tepesine. sağdıçım vardı arabasıyla takip ediyordu sağolsun indi dağıttı kovaladı ama az ilerde tekrar toplanıyorlar. hepsini döveyim desen zaten alışmışlar dayağa fark etmez.

bir ara kurtulmayı başardık gittik fotoğrafçıya ne görelim kapıda bekliyorlar. fotoğrafçı da belli kuaför de belli eninde sonunda düşcen ellerine...

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yazıkki güzel bir geleneği de el birliğiyle tarihe gömmek üzereler zarfı alıyor içine bile bakmadan tekrar atlıyor arabanın tepesine.

Ben arkadaşıma geçen sene şöförlük yaptım.

Kornaya çok bastığım için bitti, değiştirmek zorunda kaldım 45 TL

Şöför tarafındaki Cam bir tane zarf için peşpeşe yumruk yemekten düştü 60 TL

Arabanın çiziklerini düşünmek bile istemiyorum ...

Malesef durum bu ...