Tampondaki Çizikler

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar resimde pek anlaşılmıyor ama tampondaki gri renkli şeritlerdeki çiziklerin giderilmesi için ne önerirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler...
080520102427125804.jpg

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
rötüş boyası kaça maloldu?

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
ben rütuş boyası yaptırdım ama beniki siyahtı.

Rütuş olarak siyahta sorun olmuyor ama bunun rengini nasıl tuttururuz bilemiyorum.

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben megiuars pasta cila yaptırdım o ara rütuşta yapıldı hepsine 100tl verdim ama tanıdıktı.Arkadaşın dediği gibi siyahta rütuş boyası daha kolay o renk nasıl tutturulur bilemem.eğer renk kodu belliyse yaparlar.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
kaskodan ufak hasarlar oto-king.

Kaskodan mini onarım hakkım var ama oto-king ler hakkında pek iyi şeyler duymuyorum maalesef. Belki heryerde aynı değildir ama firma hakkında okuduğum yorumların %80 i olumsuz yönde.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
ben megiuars pasta cila yaptırdım o ara rütuşta yapıldı hepsine 100tl verdim ama tanıdıktı.Arkadaşın dediği gibi siyahta rütuş boyası daha kolay o renk nasıl tutturulur bilemem.eğer renk kodu belliyse yaparlar.
Bu küçük boyanan parçaların boyu kodu oluyor mudur? Varsa bir yerde yazar mı acaba? Yoksa herhangi biri boyaya göre kod mu çıkaracak?

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla en güzeli varsa tanıdık bir boyacı ona git.onlar bu işin piri olmuş ben bişey demeden o kapının oraya bakıp boya kodunu alıverdi hemen.ama benim tampon da siyah o yüzden aynı boyaydı.seninkinde farklı olduğundan eminim biyerde kodu vardır.en güzeli götür bir sor.işine gelirse yaptırırsın gelmezse yaptırmassın.

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
valla en güzeli varsa tanıdık bir boyacı ona git.onlar bu işin piri olmuş ben bişey demeden o kapının oraya bakıp boya kodunu alıverdi hemen.ama benim tampon da siyah o yüzden aynı boyaydı.seninkinde farklı olduğundan eminim biyerde kodu vardır.en güzeli götür bir sor.işine gelirse yaptırırsın gelmezse yaptırmassın.

Cevaplarınız için teşekkürler. Dediğiniz gibi daha önce sormuştum ama kaportacı yapacak birşey yok ya değişmesi lazım yada boyarız ama tam rengini tutturamayız demişti. Galiba daha iyi bir usta bu işi yapabilir.
Saygılar...