sormayın başımıza geleni....

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
ama allah var şimdi bu opeller hakkaten arabanın babası eğer altımdaki toyota veya renault veya tofaş tarzı bi araç olsaydı kesin taklalar almıştık...
Geçmiş olsun ayrıca bu söylediğinize katiyen katılıyorum babam geçen gün işten eve gelirken bir yolda yerlere garip birşey dökülmüş araba kaç zikzak çizmiş kamyona santimler kala kurtarmış araba yoksa arkadan çok fena bir ezik olabilirmiş!

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun arkadaşım

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun,
ucuz atlatmışsın, olay üzerine görülüyorki her şey sürücüye bağlı,
yavaş gidecen, çok dikkatli olacan, çünkü yaya her zaman haklı bu şekilde düşünmek lazım,

vetuar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaya ya saygı ve dikkat şart.Ama dünyanın en saygın trafiğine de gitseniz, ışık olmayan yerde ayağınızı yola atmanızla birden araçlar durur ama 3 şeritli bir çevre yolunda da yola atlayan kimseye hak vermezler.

Elbette ki şöfor dikkatli olacak ve karşının hatalarını da gözlemleyecek ama Allah kimseye göstermesin ; hanginiz kulağı duymasa bile akli dengesi yerinde olduğu sürece yola temkinsizce atlar ? Burada amcamı suçlamak için demiyorum ama bazı durumlar vardır ki küt diye önünüze adam çıkmış , hızınız 70 de olsa çarparsınız.Ama önemli nüans şudur : orada hız 120- 130 değilde 80-90 olsa idi çok daha rahat atlatılabilirdi durum.Olası ziyanlarda daha az olurdu.
Şu kısmına katılıyorum: Ne olursa olsun şehiriçi 50-60 , şehirlerarası ise 90 km civarını geçmemek önemli.110 km sınıra ise ilk günden beri karşıydım ve halen karşıyım.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Yaya ya saygı ve dikkat şart.Ama dünyanın en saygın trafiğine de gitseniz, ışık olmayan yerde ayağınızı yola atmanızla birden araçlar durur ama 3 şeritli bir çevre yolunda da yola atlayan kimseye hak vermezler.

Elbette ki şöfor dikkatli olacak ve karşının hatalarını da gözlemleyecek ama Allah kimseye göstermesin ; hanginiz kulağı duymasa bile akli dengesi yerinde olduğu sürece yola temkinsizce atlar ? Burada amcamı suçlamak için demiyorum ama bazı durumlar vardır ki küt diye önünüze adam çıkmış , hızınız 70 de olsa çarparsınız.Ama önemli nüans şudur : orada hız 120- 130 değilde 80-90 olsa idi çok daha rahat atlatılabilirdi durum.Olası ziyanlarda daha az olurdu.
Şu kısmına katılıyorum: Ne olursa olsun şehiriçi 50-60 , şehirlerarası ise 90 km civarını geçmemek önemli.110 km sınıra ise ilk günden beri karşıydım ve halen karşıyım.

olurmu yaaa şehir içi trafik limitlerini 150 yapalım n'olur. hiç olmassa lunapark gibi çarpışan oto izler eğleniriz. hız limitlerinin arttığı günden beri dikkat ediyorum millet meğerse bu günleri bekliyormuş bulunduğum yerde kazalar %35 artış görülmeye başlamış hepside hızdan dolayı

D4rkn3ss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olurmu yaaa şehir içi trafik limitlerini 150 yapalım n'olur. hiç olmassa lunapark gibi çarpışan oto izler eğleniriz. hız limitlerinin arttığı günden beri dikkat ediyorum millet meğerse bu günleri bekliyormuş bulunduğum yerde kazalar %35 artış görülmeye başlamış hepside hızdan dolayı

Hızmı ne hızı hız limitimi bıraktık ki :p hız yapılmasaydı otobüsü kaçırırdık hocam :)

Tabi sen bu durumda biraz terledin :p

Arkadaşım geçmiş olsun..