sormayın başımıza geleni....

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
geçmiş olsun. ancak birşeyi anlayamadım. 3 şerit yolda adam nasıl koşuyordu ki sizi ani frene zorladı?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. kaza bu evet ama adamın üzerine neden yürüyorsunuz. hızınız 80-90km olsaydı ben bu tarz bir olay yaşayacağınızı sanmıyorum ki benim bildiğim konya'da çevre yolunda hız sınırı 50km/s ve polis sürekli denetleme yapıyor. yani siz %150 hız sınırlarını aşmışsınız.

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah korusun istemeyerek de olsa bir can almaktansa veya yaralamaktansa boşverin arabaya gelsin...Bence verilmiş sadakanız varmış...Çok geçmiş olsun...

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verılmıs sadakan varmıs olan olmus dıkkat etmek lazım bu gıbı durumlarda

bulut_42_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. ancak birşeyi anlayamadım. 3 şerit yolda adam nasıl koşuyordu ki sizi ani frene zorladı?
ya adam karşıdan karşıya geçiyodu ben de beni görür de durur diye beklerken adam halen üstüme gelmeye başladı ve bizi görüpte durmadı bile...
ayrıca hepinize çok teşekkür ederim allah kimse başına vermesin...

bulut_42_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1000 allah korumuş bunada şükür ya o adama çarpıp sağır olduğunu öğrenseydin suçsuz olduğun halde vicdan azabı duyardın eminim çok geçmiş olsun
şimdi bi de şöle bişey var eğer allah korusun adama vurmuş olsaydım ve adam hayatını kaybetseydi o adam milletin gözünde sağlam olur her tarafı duyardı görürdü allahtan ki vurmadık ama sıyırdık geçtik araba ile arasında 50 cm bile yoktu ben geçerken

bulut_42_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama allah var şimdi bu opeller hakkaten arabanın babası eğer altımdaki toyota veya renault veya tofaş tarzı bi araç olsaydı kesin taklalar almıştık...