sogutucu suyu az ikazı

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: sogutucu suyu az ikazı

GNSpower link' Alıntı:
Bizim arabaların su az, su koy!!! şeklinde emir kipli yaklaşımına ayrıca hastayım. Biraz zorlarsak böyle Tatar İsmail'in Taş Kesil Ulen resmi çıkabilir mi acaba o ekranda. (:)
hepimiz aracımıza böyle aşık olduktan sonra araç bize semer bile vurur valla  :D

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Bakalim bende olacakmi 2012 lerde iyilestirme olmustur belki
senin araç 2012 miydi bülent hocam. 2011 sanıyordum. umarım çıkmaz. çıkarsada garanti süresinde çıkar zaten

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
senin araç 2012 miydi bülent hocam. 2011 sanıyordum. umarım çıkmaz. çıkarsada garanti süresinde çıkar zaten
2012 ilk araclarindan

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Bizim arabaların su az, su koy!!! şeklinde emir kipli yaklaşımına ayrıca hastayım. Biraz zorlarsak böyle Tatar İsmail'in Taş Kesil Ulen resmi çıkabilir mi acaba o ekranda. (:)
Doğan,nasıl şu "su az su koy" ikazı için depo ve müşür değişiyorsa,senin benzin deposu ve müşürünü değiştirsek mi? Yani sana sürekli "benzin az,benzin koy" deyip duruyor.Bence arızalı bu...  :D :D :D

tuncayilhan80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1ay önce garantiden radyatör değişti, şimdi de soğutma suyu ikazı vermeye başladı. bu seferde garantiden radyatör genleşme kabı,yedek su deposu ve sensörü değişti. bakalım daha neler çıkacak. 2010 1.6 115hp cosmo...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Doğan,nasıl şu "su az su koy" ikazı için depo ve müşür değişiyorsa,senin benzin deposu ve müşürünü değiştirsek mi? Yani sana sürekli "benzin az,benzin koy" deyip duruyor.Bence arızalı bu...  :D :D :D

Olabilir abi, ya bir arıza var o kısımlarda ya da benim arabanın içine benzin cini girmiş, 1 lt araba içiyor 2lt o. Doymuyorda canına yandığımın. (:)

Arabaya biniyorum ding ding ding ötüyor benzin koyuyorum biraz gidiyorum ding ding ding, yavaş gidiyorum ding ding ding, hızlı gidiyorum ding ding ding. Hiç gitmiyorum ding ding ding (rüyama giriyor artık)  (:)

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu uyarı benim aracımda da 4 ay kadar önce çıkmıştı ve garanti kapsamında serviste soğutma suyu kabı ile sensörü değiştirdiler. O zamandan beri de bu uyarıyı tekrar görmemiştim. En azından birkaç gün öncesine kadar durum böyleydi. Araç birkaç gün önce bu uyarıyı yine verdi ama hemen sonra kendiliğinden kayboldu. Herhalde sensör bir anlık yanlış algıladı diye düşünerek pek üzerinde durmadım. Ancak bugün bu uyarıyı tekrar gördüm ve bu sefer daha ısrarlı bir şekilde verdi uyarıyı, ben kapatana kadar ekranda kaldı. Soğutma suyu kabına baktım, su vardı. Ama yeterli seviyede olup olmadığını nasıl anlıyoruz bilmiyorum. Bu suyun hangi seviyede olması lazım? Seviye oldukça yukarıdaydı ama kap ağzına kadar da dolu değildi tabii. Açıkçası suyun gerçekten eksilmiş olduğunu pek sanmıyorum; çünkü uyarıyı sürekli değil ara sıra veriyor. Sanırım bu sensör arızası bende tekrarladı. Daha önceden bu arıza için parça değişimi yaptırıp sonra bununla tekrar karşılaşan var mı acaba aranızda?