smile adsl

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ttnet adsl kullanıyorum 4 gb kotalı artık yetmiyor ve hep kotayı geçiyorum simdi smile adsl kampanya varmış limitsiz paketlerde sizce smile adsl nasıl geçeyim mi? smile adslye kullanan var mı acaba içimizde

frtakbal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ttnet adsl kullanıyorum 4 gb kotalı artık yetmiyor ve hep kotayı geçiyorum simdi smile adsl kampanya varmış limitsiz paketlerde sizce smile adsl nasıl geçeyim mi? smile adslye kullanan var mı acaba içimizde
Bende aynı durumdayım her ay kotayı geçiyorum.Limitsiz smile adsl fiyatı nedir?

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu hafta superonLineye geçtim bakalım memnun edebiliceklermi çok şey anlattıLar ama :D:D:D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben smile a geçtim internetinitaşı kampanyası ile ama sanıyorum o kampanya bitti şu anda 1 sene boyunca bağlantı ücretimin yarısını alıcaklar şu anda 32 tl ye 2mbit sınırsız kullanıyorum :)

Bağlantıya gelince ttnet te ne ise şu andada o hatta dilimi ısırayım ttnet teki kopmaları yaşamıyorum bile,sanırım ttnetdeki yoğunluktan kaynaklanıyordu.Öneririm.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende smile adsl kullanıyorum sınırsız 6 ay 28 tl 6 yadan sonra 44 tl olacak masalalh hi,ç kesinti yok önceden ttnnet vardı o kötüydü

Tuluhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1Gb varkene kotayı aşmazdım.4Gb oldu sürekli kota aşılıyor ve sadece gece kullanıyorum. Bu hız 8mbit oldu..bir garip oldu TTnet..birçok kişide var bu sorun...

SoundCarMan

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Smile adslde Kanpanyalı geçilmio Paketlere Paşalar gibi veriosun 9 Lira Geçiş Üçreti 45 45 Ödüyosun eğer kotanı bol bol aşıyosan Bir önceki ayın kota aşım üçreti mesela aralığınki ocağa yansır çok gelirse şaşırma :D

Fenerlist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayda 49 tl ödüyorum smile 8 mbit sınırsız çokta memnunum üst kattakilerle kullanıyoruz yarı yarıya :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kablonet e geçmeyi düşünüyorum ama bir türlü geçemedim :D Tek masrafı kablosuz kablomodem almak olacak. Adsl modemler kullanılmıyormuş :sorry: