Sizde bi gariplik yaşadınız mı ?

Kuty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi süredir FULL'den mazot alıyorum mazot çabuk bitiyor ve pek randıman alamıyorum Shell'de böyle bi problem yaşamamıştım acaba full ün mazotunda mı bi sorun var ?

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir sene boyunca ayda en az iki kere full den doldurdum. Eski citroen c4 du Araba oldu traktor sanki kısa mesafe gitmesi ve sesi ile arabayı eşşek oldu ama artık kapısında girmiyorum isterse yüzde 50 indirim yapsin. Yeni Arabamı seviyorum

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg ve benzin alıyordum bende aynen sizin gibi düşünüyorum ,özellikle 97 oktan benzinle 95 oktan ın fiyatını aynı yapmışlar ancak 40 tl benzin alsam 1 depo gaz bitmeden benzin ışığı yanıyordu shell e döndüm bakalım şuan 30 tl lik benzin aldım benzin var hala gaz bitmek üzere

full bence full değil ,
bi şekilde hakkımızı yiyorlar ya bu tip insanlarda hak hukuk adına hiçbir meziyet yok....

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bi süre denedim fullu ucuz olması üzerine arada bir yaptığı %12lik indirimlerle çok çekiciydi. Birde nihat sırdar'a sponsor olunca gidiyim ordan alıyım dedim.

Fakat aldığım ilk gün aracın çekişinin düştüğünü fark etmiştim, kendi kendime ne olacak sonuçta çok daha ucuz dedim..

Deponun Bitimine doğru fark ettim ki 650-700km yaparken 500-550km gidebiliyordu araç bir depoyla kendi kendime yine herhalde bu depoda çok zorladım diye düşünüp 3-4 kez daha oradan aldım ama baktım ki sonuç hep aynı

Sonra gittim fullden sonra en ucuz olanSHELL'in fuel save yakıtıyla fulledim arabanın performansı kendine geldi unutmuşum resmen bide üzerine menzilide normale dönünce FULL'ün önünden bir daha geçmedim

sonrasında bir hesap yaptım %12 indirimle alınca bile shellden aldığım yakıtla ya aynı yada pahalıya geliyordu.. bir kez daha milli duygularımızla oynanmış 3-4 depo mazot parası kazandırmış olduk..

Son düzenleme:

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende alıyorum ama bu dediğiniz bence plasebo etkisi.
Her yakıt aldığımda depomu fuller km sayaçlarını sıfırlarım, BP den ve full den alıyorum her ikiside yanı yolu yapıyor.
Yakıt tüketimlerini ölçerken hava sıcaklıkları ve trafik durumunun yanı sıra araçtaki yük miktarınında yakıtı olumlu/olumsuz etkilediğini unutmayın.

corsa_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende termodan alıyorum 3,93 bi fark yok eskiden total dan 4,00 alırdım aynı km gidiyor sıkıntı yok şimdilik

Kuty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekür ederim arkadaşlar demek ki bende değilmiş gariplik :)