Beyoğlu’ndan selamlar

mapiper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm arkadaşlar 2015 da Opel astra k kasanın tasarımını gördükten sonra başladı her şey 2016 Temmuz da mavi kuşu aldık vesselam. Lakin arabaya bakamadım dostlar malum buralar Kasımpaşa Beyoğlu bilen bilir dar sokaklar saçma sapan sürtmeler çizikler.:. Ne Zaman ki aracımın daha üst modellerinde bir numara olmadığını gördüm ve diğer C segmentleri gördüm (ki buna golf de sahil) arabamın kıymetini anladım. Şimdi önümde muayeneden geçmeme rağmen epey iş var bi kere üçüncü bakımını 1000 km geçirdim ve bu halde yarın yola çıkacağım latikler sizde de var mı böyle bir sorun bilmiyorum ama michelin primacy 3 olmasına rağmen yanaklar sanki mıncıklanmış gibi tahriş ve ince çiziklerle dolu.
Neyse çok uzatmayayım arkadaşlar bugün işte böyle servis vs işlerle uğraşırken bu forumda buldum kendimi. Çok iyi oldu çok da güzel oldu. Umarım herkes kazasız belasız bir bayram geçirir. Arabalarınızla mutlu günler dilerim bir erkeğin arabasıyla kurduğu bağı bilirim ve onca boş iş içinde bu samimi ilişkiyi çok önemsiyorum.

Ekli dosyalar

• BAAF2A81-6F48-42A4-8D9D-5D4DBD7D300C.jpeg
    BAAF2A81-6F48-42A4-8D9D-5D4DBD7D300C.jpeg
    222.6 KB · Görüntüleme: 260
  • Beğen
Tepkiler: bugrahongul

bugrahongul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Hosgeldiniz hayirli forumlar lastiklerinizin ebati nedir kac hava basiyorsunuz?

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Aracin lastiginin distan asinmasi lastigin havasinin az olmasindan ve rot ayarindan meydana,gelir. Yazlik kislik lastik degisiminde dogru rot ayari yaptiriyomusnuz yoksa,direk balans yaptirip devam mi ediyosunuz

mapiper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Açıkçası ben
Aracin lastiginin distan asinmasi lastigin havasinin az olmasindan ve rot ayarindan meydana,gelir. Yazlik kislik lastik degisiminde dogru rot ayari yaptiriyomusnuz yoksa,direk balans yaptirip devam mi ediyosunuz
açıkçası ben aşınma ve yırtılmaların sebebini biliyorum park esnasında kaldırımlara sürte sürte oldu birçoğu ama lastik basıncı konusunda başından beri tereddütlüyüm kapı aralığındaki değerler 38 39 u buluyor lastikler çok sert oluyor ben o havayı basamamaçıköası. Şehir içinde genellikle araçta tekbaşımayım o yüzden 32 basıyorum gayet konforlu oluyor. Ama mesela yarın yola öıkavapjm için bu akşam 34 yaptım.
Açıkçası aşınma ve yırtılmaların az havadan kaynaklı olabileceğini hiç düşünmemiştim.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Sehir icinde 3 kisi 36 basabilirsin yakit tasarrufu saglar. 32 basinc yaz gunleri icin dusuk bir basinc yol tutusunu arttirir ama,yakitinida arttirir. Ortalama 36 basinc ideal basinctir

• Beğen
Tepkiler: mapiper

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz, K kasalara neptün mavi çok yakışıyor. Kıskanıyorum neptün mavicileri :)

mapiper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz, K kasalara neptün mavi çok yakışıyor. Kıskanıyorum neptün mavicileri :)
Teşekkürler hoşbulduk. Lansmanı kırmızıyla yapılmıştı hatırlarsanız K kasanın ancak ilk günden beri bu rengi alacağıma karar vermiştim. Ben de çok seviyorum rengini. Ama en büyük pişmanlığım aracıma iyi bakamadım. Başından biraz savruk kullandım her tarafı çizik dolu malesef 😔😔

Guven

VIP Üye
31-Hatay
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz Hüseyin Bey. :)

• Beğen
Tepkiler: mapiper