Sizce Hangisi

Hangi Marka Neden

• Kullanılan toplam oy
    21

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Değerli arkadaşlar çok zamandır aracımı değiştirmeyi düşünüyorum. Alacağım araç engelli olmamdan dolayı otomatik vites olması gerek ama çok araştırdım ama çok kararsız kaldım. Ve siz arkadaşların fikirlerini de almak istedim. İşte seçeneklerim sizce hangisi neden?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Nadir Chevrolet'tin hangi modelini ankete koyduğun belli değil. Ankete koyduğun diğer modelleri baz alırsak sanırım o da küçük kasa Chevrolet'lerden biri olmalı. Öncelikle seçeceğin aracın bagajı büyük olmak zorunda (tekerlekli sandalye için), ayrıca bildiğim kadarıyla LPG'de kullanıyorsun. Hem LPG tankı hem tekerlekli sandalye bagajda yer alacağına göre sanırım anketi yeniden düzenlemen gerekecek.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Savaş abi anketi düzenleme işini beceremedim :) aveo idi. Ama bir daha LPG kullanmayacağım aldığım aracı benzinli bir şekilde kullanmayı düşünüyorum. Daha LPG ile işim olmaz. Beni çok üzdü bu LPG konusu. Ama biraz önce kıa baktım da ceed dizel var. Oda güzele benziyor. Onu da değerlendirmeye almayı düşündüm uzun yolda dizel bir araç olarak sanırım 8 litre filan yakıyor şehir içi.

Bilgine; Aveo ankete ilave edilmiştir.

Moderatörün son düzenlenenleri:

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
i 30 pahalı bir araç...nerdeyse jettayla aynı fiyata geliyorlar..bunların arasından i30 u seçerdim...bagaj hacmide hiçfena değil...aracın kasasıda gayet hoş duruyor...ama jetta almak dsg şanzımanlı daha mantıklı...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün bunların haricinde bagaj kullanımınız ne durumda yani tekerlekli sandalye v.s. gibi durumunuz varmı eğer varsa buna göre değerlendirme yapmak daha mantıklı olur

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatik şanzuman dedin mi DSG! bu yüzden wv modellerine bir bakın derim.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların arasından i30 derim. ama arkadaşlara katılıyorum otomatik şanzuman diyorsanız vw grubu seçilmeli. dsg ayrı bir olay çok iyi !

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar değerli yorumlarınız düşünce ve fikirleriniz için çok teşekkür ederim. Kendim sandalye de değilim ama arkadaşlarımız oluyor bazen sandalye kullanan onlar içinde araç uygun olması gerek...

Bu arada arkadaşlar kia Ceed hakkında düşünceniz ne? Araç 1.6 ve dizel

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir bütçen ne kadar?

Değerli üstadım şimdi bizlerin şöyle bir hakkı var. Engelli olmamızdan dolayı ÖTV indirimli bir şekilde araç alma şansım var. Yani sıfır araç için şu anda alacağım indirim. Tabiri caiz ise çıplak bir model de %40 oranında indirim söz konusu. 45000TL değerinde bir araç ortalama 30-32 bin arasına geliyor. O yüzden bende oldu mu iyi olsun diyorum ama bakalım.Kararsızlık insanı öldürüyor.