Karar veremiyorum bana yardımcı olun

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba değerli arkadaşlar sizlerin görüşleri yeniden başvurmak istedim de sahibi olduğum Kasa 1.6 CDTI dynamic Opel astra'yı satıp sıfır kilometre en dolu paket Chery Omada 5 alma arifesindeyim sizce bu tercihim doğru olur mu. Bu konuda siz değerli otomobil sever dostlarımın arkadaşlarımın öneri ve düşünceleri çok önemli benim için sizce böyle bir değişiklik yapmak mantıklı mı alacağım araç 1600 motor 197 beygir benzinli ve şu anda piyasadaki fiyat açısından en makul araçlardan birisi malumunuz benim daha önceki mesajlarımı okuyan arkadaşlar bilirler Ben aracı engelli indirimi ile alacağım o yüzden bizim belli bir limitimiz var bu limit çerçevesinde en olası araç bu ben biraz geniş biraz da heybetli bir araç alma taraftarı olduğum için böyle bir karar aldım siz değerli arkadaşlarını da fikirlerini almak isterim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle çok zor bir soru ile bizi başbaşa bıraktınız. Bu söylediğinizi etrafımda ki birçok arkadaşımdan da duyuyorum. Kafaya takılan tek problem servis ağı... 1.6 CDTI motor gerçekten sorunsuz ve performanslı bir araç. Chery için kağıt üzerinde ve fotolarda herşey mükemmel görünüyor. Zor bir karar verme süreci. Hakkınızda hayırlısı...

• Beğen
Tepkiler: smihci

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sadece bir uyarı. 197 beygir motor değil eski tip 183 beygirlik motor seçeneği ile gelmiş Omada 5. Bir araştırın derim Hocam.
Teknik verilerinde öyle yazıyor chery sitesinde.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
sitesindeki fiyatlar ile sarı sitedeki fiyatların arasında uçurum fark var. bayiden engelli indirimli fiyat olarak düşük bir rakama alacaksanız bence alın. maddiyat dünyası. beş yıl sıfır binersiniz. sonrasında zaten her türlü satılır. ki belki de seveceksiniz ve satmayacaksınız. Allah almak isteyene olmayana daha iyilerini nasip etsin. ben sıfır alacak durumum varken almadım ve çok fırsat kaçırdım. sıfır araç her zaman daha iyidir.