Sizce bu Corsa C nasıl?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımda 2009 astra h var. aldıktan 3000 km sonra subab değişimi yaptı. çelik taktrmayip orjinal taktırdı. 50 bin km sonra yine subablar gitti. 2000 tl ye tekrardan yeniledi. onun aracında 50 bin gitti sıfır subablar. km de 30 kuruş kar etse yine hayli hayli parasını çıkartmış oluyor.

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Subaplar 1000TL ye halloluyor diye biliyorum , subap konusuna neden bu kadar takiliniyor anlamiyorum , LPG taktirirken subap parasinida kenari atin. Subaptan yolda kalinacagini sanmiyorum , hatta bi forumda cok uzun km ler subap yamuk halde kullandigini pek farkinda olmadigini bile okumustum. Bi tanidigimiz adanadan izmire yamulmus subaplarla geldi bir sikinti olmuyor. Celik subaplar bile eriyebiliyor.
Ama i10 iyi bir secenek ;)
Smart ForTwo lara neden bakmiyorsunuz bence oldukca guzel araclar hatta evin ikinci araci olmaya en verimli araclardan birtanesi bence.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Subaplar 1000TL ye halloluyor diye biliyorum , subap konusuna neden bu kadar takiliniyor anlamiyorum , LPG taktirirken subap parasinida kenari atin. Subaptan yolda kalinacagini sanmiyorum , hatta bi forumda cok uzun km ler subap yamuk halde kullandigini pek farkinda olmadigini bile okumustum. Bi tanidigimiz adanadan izmire yamulmus subaplarla geldi bir sikinti olmuyor. Celik subaplar bile eriyebiliyor.
Ama i10 iyi bir secenek ;)
Smart ForTwo lara neden bakmiyorsunuz bence oldukca guzel araclar hatta evin ikinci araci olmaya en verimli araclardan birtanesi bence.

Smart güzel ama bulunduğum yer için biraz fazla radikal bir seçim olur. Ne satabilirim, ne de parçasını bulabilirim. 2 yaşında bir kızım var, 3 kişilik bir aileyiz, en yakın markete bile gitsek Smart yetmeyecektir bize.

Çok uç noktalardayım, ya Uno alacağım ya da sıfır i10. Aradaki araçlar için istenen rakamlar insanı çileden çıkarıyor.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Smart güzel ama bulunduğum yer için biraz fazla radikal bir seçim olur. Ne satabilirim, ne de parçasını bulabilirim. 2 yaşında bir kızım var, 3 kişilik bir aileyiz, en yakın markete bile gitsek Smart yetmeyecektir bize.

Çok uç noktalardayım, ya Uno alacağım ya da sıfır i10. Aradaki araçlar için istenen rakamlar insanı çileden çıkarıyor.
Tabi smart 2 kisi alabiliyor :)
Eger gucunuz yetiyorsa i10 en iyi secim olacaktir . Simdiden hayirlisi olsun.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
36 bine tesisatlı corsa vereyim ben düz vites ama 1.3 cdti enjoy en azından 2011 hemde :D
2 parça boyalı ilk sahibinden :D