Sizce bu Corsa C nasıl?

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde Uno danışmak için konu açmıştım. Fakat içime sinen bir araç bulamadım. Şuydu- buydu derken iş Corsa C'ye kadar kadar geldi. :) Hatta bunun da ötesi sıfır km bir i10'a kadar gidiyor ya, hayırlısı...

Sizce bu araç nasıl? Otomatik vitesi sorun çıkarır mı? Vites geçişleri vb. nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...en-otomatik-corsa-70000-km-de-273830487/detay

Bunun yerine bu rakamlara ne önerirsiniz. Otomatik ilk tercih ama düz olsa da olur.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yani o kadar parayı gözden çıkardıktan sonra manuelde sorun değilse Polo 9n2 kasa (2005-2009 arası üretilen kasa) bakmanızı tavsiye ederim.. Örnek ilan bulursam buradan bildiririm..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
9n2 baktım ama VW reşat altını olmuş hocam :) O paralara çok daha yüksek model ve düşük km Fransız bulunuyor. 2. araç olarak dşündüğüm için donanım ve malzeme kalitesi ikinci planda, sorunsuz olsun yeter.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı durumdan bizde muzdaribiz :) bizde bir arkadaş için uno, tipo diye bakmaya başladık. palio corsa derken şuan astra g araştırıyoruz :)
bizim bütçe sıfıra yetmez ama 28 bin lirayı 2005 model 1.2 corsaya vereceğinize gidin sıfır Hyundai alın. ne olmuş piyasaya böyle. Millet essek niyetine bindiği araçlara neredeyse sıfır araç parası ister oldu. Araç modeli değiştirecek kişi için değişen birşey olmadı ama ilk aracını alacaklar için piyasa çok fena. şahine 10-12 para istiyorlar. bir arkadaş essek niyetine bineyim diye 2500 tlye Flash almıştı. ne kapısı kapanıyor nede kilitleniyor aracın durumunu tahmin edebilirsiniz :) şuanda satıyor. istediği fiyat 7000 tl :)

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı durumdan bizde muzdaribiz :) bizde bir arkadaş için uno, tipo diye bakmaya başladık. palio corsa derken şuan astra g araştırıyoruz :)
bizim bütçe sıfıra yetmez ama 28 bin lirayı 2005 model 1.2 corsaya vereceğinize gidin sıfır Hyundai alın. ne olmuş piyasaya böyle. Millet essek niyetine bindiği araçlara neredeyse sıfır araç parası ister oldu. Araç modeli değiştirecek kişi için değişen birşey olmadı ama ilk aracını alacaklar için piyasa çok fena. şahine 10-12 para istiyorlar. bir arkadaş essek niyetine bineyim diye 2500 tlye Flash almıştı. ne kapısı kapanıyor nede kilitleniyor aracın durumunu tahmin edebilirsiniz :) şuanda satıyor. istediği fiyat 7000 tl :)

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İşte diyorum ya hocam, çok zoruma gidiyor aslında kendimi zor tutuyorum sıfır almamak için. Fransızlar bu anlamda iyi, 1 yıllık 10.000 km'de epey düşüyor fiyatları.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hocam 35-40 civarı Astra Classic III ve Corsa D2 (makyajlı kasa) var dizeline denk gelirseniz mükemmel olur ikisindede..

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam 35-40 civarı Astra Classic III ve Corsa D2 (makyajlı kasa) var dizeline denk gelirseniz mükemmel olur ikisindede..

Corsa D2 olabilir. 1.2 Essentia Otomatikleri 38-40 arasına veriyorlar henüz 30-40.000 km arası.

Ama şanzımanı nasıl bilmiyorum açıkcası?

Mesela şöyle bir manuel var. Fiyatı yüksek biraz ama km çok iyi. LPG olur mu bunlara acaba? Euro 5 motor mu bunlar?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4.000-de-1,2-twinport-esentia-275996846/detay