Siyah Opel Astra H Zımpara / Boya düzeltme / Aquartz Nano / Motor Temizliği ~125 Foto

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırf bu işlemleri yaptırmak için istanbuldan geleblirim elinize sağlık muhteşem duruyo :good:

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim güzel yorumlariniz için :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya ton farkınıda kaybedebiliyormusun?berkay benim boyacım çok iyi usta olduğu için ton farkı yapmıştı aracımda...ve her gördüğümde sinir oluyorum ya oda ayrı bir durum...ve vernik atarken agız yapmış izi belli oluyor...

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ibrahim bey malesef ton farkını gidermenin bir yolu yok. Benim aracım beyaz olmasına rağmen benimkinde bile ton farkı oluşturmayı başarmış boyacı..

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ibrahim bey malesef ton farkını gidermenin bir yolu yok. Benim aracım beyaz olmasına rağmen benimkinde bile ton farkı oluşturmayı başarmış boyacı..

sağolasın cevap için...ankaraya gelirsem eğer yanına uğramayı düşünüyorum birşey yaptıramazsam bile tanışmış oluruz...;)adresini verebiliyorsan ver...

byroqqo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böylesi güzel işçiliği görünce ücret her zaman 2. planda kalmıştır. Sivas da sizin gibi işin ehli olsada zevkle güvenle gitsek.

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Ahmet Bey..

İbrahim bey. Şu an için sabit bir adresim yok o yüzden adres veremem :) Ancak geleceğiniz zaman mesaj atarsanız tanışmaktan memnun olurum.

berkant03

Kayıtlı Kullanıcı
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
güzel bir çalışma emeginize saglık inşallah afyondan bu yaz ankaraya gelicem geldigimde aracımı size emanet etmek isterim

keevka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bi bakıp geçecektim, çok farklı çok değişik bir çalışma olmuş, reklamdan daha öte kısa bir belgesel gibi. Tebrik ediyorum, Ankara ya gelirsem görüşmek konuşmak isterim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi