Siyah Opel Astra H Zımpara / Boya düzeltme / Aquartz Nano / Motor Temizliği ~125 Foto

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yorumlarınız için teşekkür ederim..

Aslında uygulamalar için standart bir fiyatlandırma olmuyor. Genelde aracın boya durumu, yaşı, yapılacak uygulamaların seçimi gibi faktörler çok değiştiriyor fiyatları.. Fiyat vermek benim için problem değil ancak forum yönetimi ne der bilemiyorum.. Be yine de yazayım eğer sıkıntılı bir durum olursa kaldırırım fiyatları..

Öncelikle uygulama sırasına göre söylemek gerekirse;

Motor Bölümü Temizliği: Duruma göre 50-80TL arası
Jant Temizliği ve sonrasında koruması: Duruma göre ( Jantların sökülüp sökülme ihtiyacına göre) 30-80tl arası

%100 Boya düzeltme işlemi: Aracın büyüklüğüne göre 200-300TL ( Yüzeyin tüm kalıntılardan arındırılması için kil ile temizlenmesi, tüm kılcal ve dairesel çiziklerin giderilmesi, hologram ve hare giderilmesi işlemi. )

Boya Koruma işlemi: Standart Koruma uygulaması kullanılan koruma ürününe göre 50-100TL ( FK1000P/AutoGLYM HD Wax/ Naviwax / Dodo Juice/ Meguiar's vs.) , Aquartz Nano Kaplama 200-300TL, Gtechniq Nano Kaplama 450-600, Opti-Coat 2.0 "Kalıcı" Seramik kaplama 700-1000TL arası..

Zımpara ile portakal kabuğu ve boya kusuru giderilmesi işlemi: Araç boyutuna ve boya sertliğine göre 150-300TL arası

Tüm işlemlerde dış plastiklerin ilk günki haline getirilmesi ve uygulamanın cinsine göre (Standart, Aquartz , Gtechniq veya Opti-Coat) aynı markanın ürünü ile korumaya alınması,krom ve metallerin parlatılıp korunması, tüm camlara su itici kaplama uygulaması, lastiklerin temizliği ve korunması da dahil.

Bunun yanında komple detailing işlemleri için fiyat toplam fiyattan yaklaşık %25-30 daha uygun oluyor.

İşlemler min. bir tam gün (9-10 saat) max. 7 iş günü (50-60saat) sürüyor.

Aslında konusu olan çok fazla uygulamam var ancak sadece Opel marka olanları paylaşmak istedim alakasız olmasın diye.. :rolleyes:

Son düzenleme:

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldukça profosyönel ve başarılı bir çalışma .sizi tebrik ediyorum ..teşekkürler

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten güzel bir iş olmuş...tek sorun yüklediğiniz resimlerin açılmasını beklemek...benim aracıda getirsemde yapsanız...:)

Son düzenleme:

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim İbrahim bey.. Aracınız konusunda tabi ki yardımcı olmak isterim. Daha önce Denizli, Çankırı, İstanbul, Antalya ve Şanlıurfa'dan araçlarını getirenler olmuştu :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aracımı İstanbul'dan 0 teslim aldığım gün, berkay'dan Erhan vasıtası ile randevu almıştım. İşi o derece kaliteli ve uygundur. Aksilikler çıktı gidemedik ama işini 10 numara yapan, sohbeti güzel bir arkadaşımız. Referans ortada zaten. Eline sağlık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı İstanbul'dan 0 teslim aldığım gün, berkay'dan Erhan vasıtası ile randevu almıştım. İşi o derece kaliteli ve uygundur. Aksilikler çıktı gidemedik ama işini 10 numara yapan, sohbeti güzel bir arkadaşımız. Referans ortada zaten. Eline sağlık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim Emre Bey.. Bu sefer olmadı belki ama ileride beklerim inşallah..

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yolum Ankara'ya düşse benimde beraber uygulama yapmak istediğim birisi Berkay.
Yaptığı işler ve işine duyduğu sevgi ortada zaten eline sağlık kardeşim ;)

d.berkay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim Çağrı.. Beklerim inşallah..

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu teknik liselerin kitaplarında yer almalı.

Şu fotoğrafları gördükten sonra zaten kefilim demeye gerek kalmıyor ama yinede kefilim her işine