sinema sistemi

Alperen38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar meraba...
82 ekran lcd televizyon alıcam beko
birde ev sinema ses sistemi almayı düşünüorum fazla tuzlu olmadan ne alabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum:confused::confused::rolleyes:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam satıyo philips 82 ekran lcd ekran 1200 falan ekran kalıtesı on numara philips tercih edebilrisin.tv için

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ikisinide LG almanı tavsiye ederim.kesinlikle fiyatı uygun ve sorunsuz.eğer biraz fazla veririm dersen philips almalısın.ancak LG işini görecek kalitededir.

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses sisteminde kesinlikle LG ve Philips ten uzak dururdum ben.ses 5.1 dolby için yetersiz.
ortalama sinema ses kalitesini SONY den alabilirsin.tam profosyonel olmamakla beraber Panasonic de sinema ses sistemlerinde ortalamanın üzerindedir ama profosyonel bi ses istersen marantz,bose,jbl,teac,technics olabilir.bunlarada sağlam bir bütçe lazım.ama ortalamanın üzerinde olsun ve ortalama bir fiyat dersen panasonic derim

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
televizyonda tercih size kalmış. kalite olarak çoğu marka birbirine yakın. vestel den uzak durun yeter! eğer bütçeniz uygunsa TV de sony tavsiyemdir. LCD-Plasma tercihinizi yapın ve ona göre bir TV alın. Plasma kontrast ve ışık gücü olarak üstünken LCD renk canlılığı ve çözünürlük olarak üstündür.

Ses sistemine gelince, önemli olan ses sitemini bağlayacağınız cihaz. Eğer dijital çıkışlı bir dvd player alacaksanız, dijital decoder li bir ses sistemi almanızda fayda var. fiyat olarak daha pahalı olacaktır ama verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar iade edecektir. dvd playerı içinde olan ses sistemleri fiyat olarak daha cazip gelebilir size ama gerçek bir ev sinema sistemi kuracaksanız parçaları ayrı ayrı seçmenizde fayda var.

Harman-Kardon, JBL, Bose en kaliteli ev sinema sistemleri ama pahalı tabi ki. Uygun fiyatlı arıyorsanız Philips, LG veya SONY tercih edebilirsiniz.

Ayrıca bir hatırlatma bazı markalar TV ve DVD player aynı marka olduğu zaman tek kumandayla kullanım imkanı veriyor (LG de var) Böyle bir sistem tercih etmeniz kullanım ergonomisi açısından faydalı olur.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beko lcd leri bildiğim kadarıyla ÇİN de üretiyor o yüzden tavsiye etmem fakat ben 2 senedir 82 ekran phılıps kullanıyorum dvd de aynı marka o yöndende birbirine uyumları çok iyi bence sana bir tüyo daha ürünü almadan üretim yerine kesinlikle bak derim ben öyle yaptım...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ev müstakil değilse DTS ve Dolby decoderi olan herhangi bir ses sistemini tercih edebilirsiniz. Apartman dairesinde ses yarısından fazla açılamıyor nasılsa.