Silecek Motoru

Kutsal_kiss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim de fıskiye moturum arızalı galiba silecek kolunu kaldırıyorum silecekler çalışıyor ama su gelmiyor kireçten tıkandımı aceba diye düşündüm ama yok hiç ses gelmiyor. bunun soketi ve sigortası nerde olur. bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim..

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim de fıskiye moturum arızalı galiba silecek kolunu kaldırıyorum silecekler çalışıyor ama su gelmiyor kireçten tıkandımı aceba diye düşündüm ama yok hiç ses gelmiyor. bunun soketi ve sigortası nerde olur. bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim..

kendini üye arşivinde tantırsan seviniriz
bu arada senin silecek kolu arızalıda olabilir

Kutsal_kiss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ilginizden dolayı tskr ederim ama bu fıskiye motorunun soketi nerede olur. ben bulmaya çalıştım ama görünürlerde hiç bişey yok bulamadım. daha önce çalışıyordu ama bu merkezi kilit diye bişey okudum diyod koyunca kumandadan camlar kalkıyormuş onu uyguladım ama bu arada birkaç kabloyada diyodu denemiştim ondan olabilirmi bilmiyorum ama daha önce çalışıyordu. (gokalp kardeş ben kendimi üye arşivinde tanıttım bunu kaç defa yapmamız gerekyor bilmiyorum.) aracım 96 model opel vectra 2.0

Son düzenleme: