Servis Sorusu

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. benim aracım malum honda ve servisi geldi.
3 tane seçenek var ortada ve ben kararsız kaldım ve sizlere danışmak ve fikirlerinizi almak istedim.
80.000 bakımı için:
Yağ, yağ filtresi,hava filtresi,polen filtresi,genel kontrol
BOSH servis(bom oto çengelköy):250 ytl
SPEEDY: 150 civarı
HONDA (Yetkili Servis):340 civarı
HONDA (Özel Servis):240

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. kalite v.s olarak fikirleriniz benim için önemli.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
speedy nasıl acaba fiyat olarak uygun gözüküyor ancak servis ve kullanılan parça kalitesi nasıl tecrübesi olan bizimle paylaşırsa seviniriz

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
speedy nasıl acaba fiyat olarak uygun gözüküyor ancak servis ve kullanılan parça kalitesi nasıl tecrübesi olan bizimle paylaşırsa seviniriz
Benimde merak ettiğim o aslında daha önce giden var mı ve kullanılan malzeme nasıldır.

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servisi seçerdim araca yapılan bütün herşey kayıt altına alındığı için ilerde satarken bakılarının düzgün olduğunun kanıtı olması için 100 ytl lik fark satarken geri döner diye düşünüyorum.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili servisi seçerdim araca yapılan bütün herşey kayıt altına alındığı için ilerde satarken bakılarının düzgün olduğunun kanıtı olması için 100 ytl lik fark satarken geri döner diye düşünüyorum.

güzel diyosunda kardeşim 350 ytl nerde 150 ytl nerde sonuçta yapılan işlemler ve kullanılan malzeme aynıysa niye daha fazla verelim dimi

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emin ol aynı olmuyor patronda da ford o sürekli özel servise gönderiyor bakıma ben yetkiliye ve açık ve ortada benim 3 katı masraf ediyor yapıldı diye geliyor aynı sorun tekrar çıkıyor ve extra olarak servislerin teknolojileri bakımından da değerlendirirsek yine yetkili servis ağır basıyor ustalar sürekli bu işin eğitimini alıyor ve özel servise çok sıcak bakmıyorum şöyle bir konuda var benim araç ford ve bu yazılan bakımın fazlasıyla yetkili serviste 195 ytl ye yaptırdım .. ama yinede yetkili servis tercihim olur gözüm arkada kalmaz.

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güvendiyin Emyine Saygi Duyduğun Yer Ise Tercihim özel Servis Derim

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef işte arkadaşlar hiçbirisini tanımıyorum. Güven duyamıyorum hiçbirisine sadece yetkili servise güvenebilirim ama onunda fiyat orta da.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık ben yetkili servisede güvenmiyorum gecen hafta sizin modellerde egr iptali olmaz değişecek 340 ytl dediler ben bilmesem onun iptal olmadığını peki değişin diyecem ama özel serviste iptal ettiler.