senkronize

tanselsakaci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bend earacımı senkronize edemiyorum. (2004 astra club). yarım kontakta hemen basıyorum düğmelere. Senkronize oluyor ama araç dışına çıkıp düğmelere basınca kapılar kilitlenmiyor. Yani senkronize bi işe yaramıyor sanırım...
ne yapabiliriz bilen varsa yardımcı olursa sevinirim...

özkal

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerin kumandlarının lehimleri zamanla atıyor atan lehimi yaptıktana sonra kontağı aç açma veya kapama dğmelerine 2-3 sn basın kumanda çalışır eğr çalışmazsa tech 2 ile tekrar programlanır(bunlarda olmadı kumandanın yenisi alınacak:D)

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
obd II araçlarda bildiğim kadarıyla yok ..

bahsettiğiniz araçlarda obd II li zaten

kısaca vectra b de ve c de

Astra z motorlarda yok diye biliyorum
:confused: :confused: :confused:

benim bugüne kadar biri otomatik vitesli 2 tane 97 model vectra cd, yine otomatik vitesli bir tane 2000 model vectra 2.0 cdx ve şuanda kullanmakta olduğum 2000 model 2.5 İ V6 Sport otomatik vitesli araçlarımın hepsinde bu senkronizasyon vardı ama hangisinde obd II var yada yok bilmiyorum açıkçası...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yazdığım da ufak bir hata var, vectra B1 kasalar OBD II değil, 2001 model ve sonrasında OBDII'ye geçildi.

:confused: :confused: :confused:

benim bugüne kadar biri otomatik vitesli 2 tane 97 model vectra cd, yine otomatik vitesli bir tane 2000 model vectra 2.0 cdx ve şuanda kullanmakta olduğum 2000 model 2.5 İ V6 Sport otomatik vitesli araçlarımın hepsinde bu senkronizasyon vardı ama hangisinde obd II var yada yok bilmiyorum açıkçası...