Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
G e n ç l e r!!! B e n d e g e l d i m a d a d a y i m t e s a d ü f e b a k yaw:) h a d i t o p l a n a l i m s i z d e n h a b e r b e k l i y o r u m...... S a y g i l a r ...

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.ali maşallah abdullah gül gibisin..ne zaman nerde olacağaın belli değil..ararız seni duruma göre..

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..bu arada mutlu abi haftasonu buluşsak ii olur sanki..sayımız war gibi..hazır alide gelmiş....

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sorma ne zaman gelsem bı bulusma yapıyoruz ınsaallah mangal partisine de yetişirm:=)

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende varım hemen arayın sakın bensiz bişey yapmaya kalkmayın sakaryayı başınıza yıkarım :)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba bende sakaryadan katiliyorum foruma insallah tanismak nasip olur bi sekild

Sefa tekrar hoşgeldin....İnşallah tanışmak nasip olur... Buluşmalarda haberleşmek için önceki sayfalarda mail adresleri ve tel numaraları mevcut...İstediğin heran ulaşabilirsin...

Çağrı bugün arıyacaktım senii ama sabah fabrikadan aradılar gel sevkiyat var diye bugün çalıştım yanii..Neyse Ali'de gelmiş :D inşallah bu pazar buluşuruz artık...Telefonlar açık olsun...Aşkın'ı mutlaka arayalım ben tırstım :D :D Ayrıca Erhan bişey olursa banada haber veririsiniz demişti....

şevko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
+1 haber bekliyorum ekin otoya baskın verebiliriz insignia dest sürüşü için

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..olsun mutlu abi,pazar daha kalabalık bişekilde toplanırıs...aşkın abi toprağım nası olsa,....bi aksilik çıkmassa pazar günü toplanalım...yarın geceye kadar bu sayfada netleştirmiş olurus ama genee pazar sabahı telefonlaşarak nihai kararı wermiş olurus inşallah...