Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar galiba nüfusumuz arttı..Bende bunu fırsat bilip grup kurmak istedimm..Bulunduğumuz ilde,eminimki birbirimize teknik,bakım ve onarım olarak yardımcı olabiliriz..Belkide kendimize ait bir servisimiz olabilir ve indirim yapabiliriz... ;) :D :D

Son düzenleme:

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse yokmu yahuu...Bayram tatilimi yoksa

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah Alim...Ne yapıyorsun yahu..Bulgar nasıl gidiyor..Keyifler yerindemi? :D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Oğuz...Ben hızırtepede oturuyorum..Ali ile çok yakın oturuyoruz.Hatta bir defa bir yerde oturup sohbet etmiştik...Beni evden almıştı..3 senedir Hanlı organizede çalışıyorum...Bordo 1997 model Astra F GLS sedan arabam var....Şimdilik mod konusunda birşey yapmadım.Aslında fazla orjinalliği bozma taraftarı değilim arabanın...Ama ilerki zamanlar neyi gösterir bilinmez.. ;)

osikap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu bey burdayız biryer gittigimiz yok bayramda görevdeydim yani çalışıyorduk yeni gördüm bende kolay gelsin deyim saygılarımla..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygılar ve sevgiler bizden...Bir yerle toplanıp sohbet etmek bizim yararımıza olacagına inanıyorum....Bir organizasyonla Şehirde bir yerde toplanıp sohbet etme imkanımızda olabilir..Herkesin onayıyıla bunu gerçekleştirebiliriz...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur tabi sıgoş olmamı...Hemde on numero olur ... :D