Sakarya'lı Opelciler Buraya !!!

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akyuz.cagri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
..bi eskişehri turlayıp geldim abi...54 plaka ile garipsendim biraz orda ama güzeldi...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya napayim burda insan herseye hasret kaliyo sinifta internet var yarim saatten iki defa ara olunca yapacak bisey yok takiliyorum iste.ya mutlu abi bu aslan resmi koymussun ya ben nasil resim koyabilirim oraya bilemiyorum nerden yapilir?

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya napayim burda insan herseye hasret kaliyo sinifta internet var yarim saatten iki defa ara olunca yapacak bisey yok takiliyorum iste.ya mutlu abi bu aslan resmi koymussun ya ben nasil resim koyabilirim oraya bilemiyorum nerden yapilir?

ne aslan ı kaplan değilmi yoksa ben mi yanlış biliyorum. ali formda vardı bir başlık altında resim ekleme resimlerle anlatmış istersen bir arat.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet kaplan. :D Şimdi Ali önce www.imageshack.us adresine giriyorsun,sonra gözat kısmından bilgisayarındaki imza kısmına koymak istediğin resmi seçiyorsun...Sonra resize image? bölümünden eger benim resim kadar büyük istiyorsan 640x480 biraz ufağını istiyorsan 320x240 bölümünü seçip soldaki resize image? kutucuğunu işaretliyorsun ve host it! kutucuğuna tıklıyorsun...Sonra uploading yazısını görür biraz beklersin...Sonra çıkan sayfanın en altında + Show Advanced Linking diye bir yazı belirir..Eğer buna tıklarsan altında bir link çıkacaktır..bu linki kopyalamalısın...daha sonra opelim.net profilinden imza ayarlarına girip mesaj yazan yerde sarı renkte dağ ve güneş manzarası olan kutucuga tıklıyorsun v bulletin kutucuğu çıkacak ordaki http:// yi silip kopyalamış olduğun linki buraya yapıştırıyorsun ve sonra imzamı kaydet diyorsun işlem bitiyor..

Vaybe 2 dakkalık işi yazında destan oldu hee..İnşallah anlatabilmişimdir..Kırmızı yazıları atlama sakın... :D

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balık tutmaya meraklı olan sakaryalı var mı aranızda? nerelere gidersiniz balığa, ne tutarsınız?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balık tutmaya meraklı olan sakaryalı var mı aranızda? nerelere gidersiniz balığa, ne tutarsınız?

Valla Tolga çok arkadaşım var balık hastası,onlara takılıyordum bende bir aralar..Uzun zamandır gitmiyorum biryere...Gerçi benimki mantar zevki için,maksat kafa dinlemek olsun... :D Molla köy var en son gittiğim yer..Bir kaç kere Sakarya kıyısına falan gittim..Söğütlü tarafına...Arkadaşlar Samsun,Ömerli'ye kadar gidiyorlar.....

Son düzenleme:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baliktan nefret edrim ama tutmaya giderseniz gelirim muhabbet baglaminda :) mutlu abi tesekkur ederim anlattigin icin becerebilirmiyim bilmiyorum ama :(

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya abi araba de altindan girip ustunden cikayim ama bi turlu su bilgisayara isinamadim:)