Rezidans'lı Arka Cam Filmi Şökme

DOGANAY_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın üzerinde bulunan, 10 yıllık film leri değiştirmek için gittiğim tuning dükkanı sahibi ''arka cam filmi söküldüğü taktirde residans'ın zarar göreceğini'' söyledi. Aynı kelimeyi 2 3 tunıngcı daha söyledi. Ankara'da rezidans'a zarar vermeden sökecek tuning'ci bulamadım. Nasıl bir yol izlemeliyim ?

ilkastram

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı aldığımda arka camda film vardı. çok koyu olduğu için söktürmek istedim. Gittiğim yerdeki elemana daha rezistansa zarar verirmi demeden çatır çutur sökmeye başladı. Allah tan rezistansa bişey olmadı. Ilık sabunlu su püskürterek ve biraz filmi ısıtarak sökebilirler düşüncesindeyim. Rezistanslara kolay bisey olmuyor. Ama yinede dikkat etmekte büyük fayda var.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ben jilet ile rezistans aralarını camı çizmeden kesmiştim. Aralarını boşalttıktan sonra önce ısıttım. Sonra su ile dikkatlice söktüm. Tutunma alanı geniş olunca rezistansı kopartabilir.

DOGANAY_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben jilet ile rezistans aralarını camı çizmeden kesmiştim. Aralarını boşalttıktan sonra önce ısıttım. Sonra su ile dikkatlice söktüm. Tutunma alanı geniş olunca rezistansı kopartabilir.

Bende böyle dusundum fakat tekrar fılm cektırcem o zaman kabarcık olmaz mı ? yada baska bı sıkıntı ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet rezistan aralarını keserek çıkartırsan kopma ihtimali daha da azalacaktır.birde güneşte beklesin araç iyice ve mümkünse yine sıcak su ile çok yavaş hareketlerle sökün bence bişey olmaz kopsa bile bir ya da iki çizgi çalışmaz oluyor genelde

cetin45

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Cam filminin üzerine film cekiyorlar bilginiz olsun sökmek istemiyorsanız

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben önceki aracımdaki eski filmi söktürdüm ve kışın rezistansa basmayla şok oldum çünkü hepsi yerinde olmasına rağmen 2 çizgi çalışıyordu, sonra camı hep dışardan kendim temizledim. Zarar vermemek için baya bir vakit ve uğraş gerekir, yok göze alıyorsanız direk söktürün uğraşmadan.

DOGANAY_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resıdanslı camlardan sokuluyor fazla sıkıntı degıl ama sıkıntı su camdakı fılm eskı 10 senelık ıyıcene yapıstı cama.