pioneer mehmet cam filmi rezaleti!

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi aynen en güzeli renkli cam. Dün opisi aradım renkli cam düşünüyorum bir fiyat verin diye. dört yan cam için 1800 tl deyince daha kelebekleri ve arka camı söylemeden kolay gelsin deyip teli kapadım. İşçilik dahil hepsi 3000 tl yi bulurdu galiba. Araç astra sedan h.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abi aynen en güzeli renkli cam. Dün opisi aradım renkli cam düşünüyorum bir fiyat verin diye. dört yan cam için 1800 tl deyince daha kelebekleri ve arka camı söylemeden kolay gelsin deyip teli kapadım. İşçilik dahil hepsi 3000 tl yi bulurdu galiba. Araç astra sedan h.

Benim aracım ön camında güneşlik şeklinde renkli bir kısım var. Bayılıyorum o kısıma :) öyle olacak cam ya... tadından yenmez olur yeminle...arka camda ışığa duyarlı kararıyor kendi :D

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün sabah tekrardan baktım, gene toz baloncukları kalmış camların ikisinin içinde, bende başlarım dedim söktüm beş camıda arka cam dahil! Yavaş yavaş, itinayla 10 dk içinde tüm filmleri izsiz, lekesiz çıkardım. Arka rezistanslarımda renk atması felan yok şükür, çalıştırıpta kontrol ettim sıkıntısı yok. Son olarak size tavsiyem, bu cam filmi işini böyle tuhaf esnaflara yaptırmayın, paranızla rezil oluyorsunuz...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bununla geçmiş olsun. Ben önceki aracıma Mamak yakınlarında bir tuning' te yaptırmıştım ve nerdeyse profesyonel yapmışlardı. Sizde tekrar yaptıracaksanız en azından böyle tuningcilere ya da 3M gibi yerleri tercih edin. Hem çok pahalı değil hem ürünleri kaliteli oluyor.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Ostim İvedik te Ömeroğulları diye bir yer var.Opel Zafira B aracıma geçen hafta film yaptırdım.Sayısını bilmiyorum ama toplam kelebek falan en az 8 parça cam için 150 lira verdim.Ömür boyu garantili.Temiz iş çıkardılar zaten daha önce yaptıkları birkaç uygulamayı görüp beğenmiştim ... :bir: