pioneer mehmet cam filmi rezaleti!

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ısteseler ısıtarak hıcc zarar vermedende sokerlerde ıslerıne gelmemıstır onların dedıgınız gıbı hem kendı hatları hemde ustlerıne almıyolar sucu

Sökemiyolar şef, ne kadar özenle sökmeyi denerseler denesinler, rezistanslar en ufak bi tırnak darbesiyle bile kalkıyor,geri dönüşü olmayan bir yola sokmuşlar arka camı malesef :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sökemiyolar şef, ne kadar özenle sökmeyi denerseler denesinler, rezistanslar en ufak bi tırnak darbesiyle bile kalkıyor,geri dönüşü olmayan bir yola sokmuşlar arka camı malesef :(

O zaman en iyisi hiç cam filmine bulaşmamak. Yapılan cam filmlerinin bir ömrü olduğuna göre eskileri söktürürken rezistans kolayca zarar görüyorsa bu durum resmen bile bile lades demektir.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla ben Astra H a 120 TL ye BOD perde almıştım, canavardı, istediğin zaman sök. Film işi karışık...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha bende arka tarafa bod perde almayı planlıyorum.. galiba en güzel çözüm şuan için bu.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu zamana kadar yaptırdığım filmler genelde 3m llumar felandı ve ortalama 250 -300gayme civarındaydı...

bu corsa ya aksarayda sokağın ortasında yaptırdım,adam neredeyse tükürerek çekecekti filmi tüm filmleri çekmesi yarım saatini almadı,1 gün açma yeter 2 gün açmassan iyi olur dedi...
50 lira verdim :D hepsinden çok güzel oldu :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka camı söktürdüm yeniden çektirdim ben. ısı tabancasını görünce zaten şaftı kayıyor filmin direk bırakıyor kendini...

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki sene falan önce Ankara kızılayın ortasında cam filminden ceza yedim.Cezaya da not düşmüş 1 haftada söktürmez isem trafikten men diye.... tabi ben ilk fırsatta filmleri söktürmüştüm. Ancak arka camı elletmedim. Antalyadan dönerken sivrihisarda uygulamaya girdim. Sorgulatma da aracım trafikten men cıktı. Durumu polislere anlattım. Yan camlarda filmleri söktüğüm için bıraktılar. Ankara ya dönünce trafik şubeye gidip trafikten men olayını düzelttirdim. O gün den beri film uzak dursun bana....
Şimdi umarım filmlerden ceza yazmıyorlardır.. Gerçekten can sıkıcı bir durum...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 5-6 sene evvel eski aracım tigraya zifiri film yaptırdım ve trafik sorunu sebebiyle hepsini güzelce söktürdüm. Sonra kışa girince arka rezistansı çalıştırmamla dumur olmam bir oldu, sadece 2-3 çizgi çalışıyordu ama rezistanların hepsi yerindeydi. Bende hiç dokunmadan öylece kullandım. Ama şimdiki aracıma bod berde aldım ve uzun zamandır kullanıyorum. Linki aşağıdaki konu, resimlerde var.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=96587

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki sene falan önce Ankara kızılayın ortasında cam filminden ceza yedim.Cezaya da not düşmüş 1 haftada söktürmez isem trafikten men diye.... tabi ben ilk fırsatta filmleri söktürmüştüm. Ancak arka camı elletmedim. Antalyadan dönerken sivrihisarda uygulamaya girdim. Sorgulatma da aracım trafikten men cıktı. Durumu polislere anlattım. Yan camlarda filmleri söktüğüm için bıraktılar. Ankara ya dönünce trafik şubeye gidip trafikten men olayını düzelttirdim. O gün den beri film uzak dursun bana....
Şimdi umarım filmlerden ceza yazmıyorlardır.. Gerçekten can sıkıcı bir durum...

Geçen gün babama bir 307 aldım...noterden satışı alamadık trafik şubeye gittik ve araba filmden trafikten men....n mi oldu şubenin önünde filmleri söktük o oldu....