POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş mutlaka nabza göre davranacaksın ben sana yalakalık yap demedim yapandan da hoşlanmam her zaman delikanlı olacaksın korkma ondan sonra

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider abicim yazılarını yazarken kime cevap veriyorsan ondan alıntı yaparsan yanlış anlaşılmalara minimuma indirmiş olursun

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşasın tc. yaşasın türk polisi. polis olasa yqatağımızda uyuyamayız.toplumdan hırsız, katil, yankesici çıktığı gibi polisten de çıkması normel. bir kaç kendini bilmezin yaptığını polis teşkilatına mal etmemek lazım.....

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black gost rider ayrıca belirteyim, iyi ki armızdasın. bu panel yeri değil ama yine de içimden geldi...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
YA SEV YADA TERK ET...ülkemin memuruna laf yok bugün şu anda evimde huzurla oturabiliyorsam Trafikte huzurla araba kullanabiliyorsam hepsi T.C. nin memurunun sayesinde...Allah devletime ve milletime zeval vermesin...Görevi başında şehit düşen tüm herkese de gani gani rahmet eğlesin...

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal faithless1905

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kusura bakmayın resmin üstünde de yazıyo ya YENİ ÜYE cahilliğime verin bundan sonra öyle yaparım. Yani alıntıya tıklarım.

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumda yazarken bazı değerlere dikkat edelim lütfen.. Polisle zaman zaman hemen hepimiz problem yaşamışızdır.. İçimizden kaç kişi delikanlıca rüşvet vermedim veya hiç yeltenmedim bile diyebilir veya kaç tane polis memuru ben hiç rüşvet almadım diyebilir? İstasnalar illaki vardır ama maximum % 5 tir bence.. Bizim ülkemizde maalesef işler böyle yürüyor ama bunun güzel vatanımızla hiçbir alakası yok.. Her ne kadar yanlışta olsa maalesef sistem böyle.. Camlara film,abart egsoz,yüksek sürat,kırmızı ışık ihlali,yasak yere park vs vs.. bunlar suçtur.. Suçu işliyorsan cezanı ödeyeceksin,polisle polemiğe girmeyeceksin.Ceza yedin,araban bağlandı diye devletin polisine küfür etmeyeceksin amaaaaaaaaaaaa poliste herkese eşit davranacak!! Ne sen nede memur 3 kuruşa tenezzül etmeyeceksin.. Memur arkadaş güzel bişey yazmış 52 ytl cezayı 5 ytl ile kapatıyorsan sen 47 ytl rüşvet yedin devletten,çok doğru gerçekten.. 5-10 rüşveti verenmi suçlu alanmı şimdi? Bence herkes suçunu bilmeli,kimsenin devletin memurunu rencide edici sözler söylemeye hakkı yok.. Polis rüşveti alınca iyi almayınca kötümü oldu şimdi?Polise saygı duyucaz O da bize saygı duyup insan gibi muamele edicek.. Biz bize muhtacız unutmayalım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...