POLİS'ten korkmayın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marikan' Alıntı:
her meslekte olduğu gibi polislikte de iyi polis var kötü polis var... elinizden geldiği kadar kurallara uyalım arkadaşlar.. diyecek pek bişe yok allah öle polislerle bizi muhattap etmesin... Rüşvet haramdır.. bu da işin başka boyutu... rüşvet yiyeninde vereninde o para öle böle bi şekilde çıkar ondan.. kendinden çıkmazsa ailesinden çoluğundan çocuğundan çıkar...
+1987:good:

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
ne azrail gibi korkucam yaa elbette korkmucam polis kimdir ki nedir yani . üstünlüğü varmı yok... o kadar yaa aga78 in verdiği linke bi bakın böyleleri varken ben ne onlardan korkucam Ben Allahtan korkarım minik minik pisliklerle bu ülkeyi boğanlarda korksalar iyi olucak...

ya abi yakalayınca gümletiyolar korkun demek istediğim ekmeklerine yağ surmeyelim yani hızlı gidip te..... kusra bakmayın hakaret falan olamaz türkiyeye benim buyukdedem SARIKAMIŞTA ölmüş bunu yapamam ben.sinirimden

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ama abiler kardeşlerim bu kadarda olmaz diyecek bazı yaptırımlara gidiyorlarr illallah dedirtecek gibi ama hepside bir değil tabii ben arkadaşlık kurduğum bi abi var trafikten trabzonda oda meraklı bu işe ben paçayı kurtardım vallla hergün arabamla trafiğe gidiyom tanıudılar beni artık

Cmon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider' Alıntı:
Arkadaşlar bazı arkadaşlarımızın çorba parası ver geç, rüşvet ver geç laflarını kınıyor TürkPolisinin özellikle yeni nesil Türk Polisinin bu tür şeylere yönelmediğini sizlere belirtirim.:mad:

Arabanda film varsa camlarını kara kışta açıp hasta olma. :)

Efendi bir şekilde derdini anlatıp özür dilersen eminim ki Polis size göz yumacaktır. Ama bazı arkadaşlar yukarıda belirttiğim tipler Polisi tanımadığndan ön yargı ile yaklaşarak baştan kaybederek çekicinin üzerinde parka giden aracını değişik açıdan arkasından bakarak parka gönderttiriyor. :kop:

POLİS Erol Taş değil arkadaşlar......

=) hasta olmak bi yana bazen ne kadar efendi olursak olalım karşımızdaki insan anlamak istemeyebiliyo. filmi ayaküstü orda söktürceğime 30 saniye şiddetli soğuk havaya maruz kalmayı tercih ederim =))

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş benim bir volkswagen bora birde astram var ayrıca ben de ticaretle uğraşıyor benim ticarethanemdede emrimde çalışan bir çok insan var ve bende 33 yaşındayım 2 de çocuğum var POLİS seni neden çekemesin bak yani demek istediğim polisin de bazı şeyleri var polis de halkın içinden gelen bir insan ben de Isparta da üniversite de okudum her insan gibi zamanında. O zaman hayat şartlarında polis sonra motosikletli trafik polisi oldum kimseye de eyvallahım yok. Yani demek istediğim senin baban da polis olabilirdi, kardeşin, amcan, dayın ya da yiğenin. Tek fark ben üniforma giyip sizin güvenliğinizi sağlıyorum illa asayiş olmak zorunda değil trafik güvenliğide olabilir bu. Dediğim gibi 5 parmağın 5 i de bir olmuyor mutlaka çürük yumurta çıkıyor her meslekte olduğu gibi.

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş bazen öyle hatalar yapan arkadaşlar çıkıyor ama yanlış bence keşke olmasa benim için astsubay da subay da vatandaşta aynı kefededir. Ben askerdeyken yan gel yat mı dediler aksine sen polissin diye Pervari de tüm operasyonlara en önde gönderdiler vatan için gidilir önemli değil onun için hiç bir sınıfa ayrımcılık yapmam.
Fahri Trafik Müfettişleri yanlış bir uygulama ama bizim yapabileceğim bir şey yok İçişleri Bakanlığından bitiyor iş.

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
black ghost rider' Alıntı:
Kardeş benim bir volkswagen bora birde astram var ayrıca ben de ticaretle uğraşıyor benim ticarethanemdede emrimde çalışan bir çok insan var ve bende 33 yaşındayım 2 de çocuğum var POLİS seni neden çekemesin bak yani demek istediğim polisin de bazı şeyleri var polis de halkın içinden gelen bir insan ben de Isparta da üniversite de okudum her insan gibi zamanında. O zaman hayat şartlarında polis sonra motosikletli trafik polisi oldum kimseye de eyvallahım yok. Yani demek istediğim senin baban da polis olabilirdi, kardeşin, amcan, dayın ya da yiğenin. Tek fark ben üniforma giyip sizin güvenliğinizi sağlıyorum illa asayiş olmak zorunda değil trafik güvenliğide olabilir bu. Dediğim gibi 5 parmağın 5 i de bir olmuyor mutlaka çürük yumurta çıkıyor her meslekte olduğu gibi.

kendi adıma konuşmak gerekirse ben ortaya konuştum siz niçin üzeirnize aldınız ki ve sözlerimin arasına sunlarıda ekledim "sözün özü keşke bütün polisler sizin gibi düşünse black ghost rider... ama ne yazıkki kazın ayağı öyle değil.." aynen daha önceki yazdıklarımı kopyalayıp buraya yapıştırdım ve en sonunda sizi ve diğer arkadasları tenzih ederek konuştuğumu belirttim.... farkındaysanız aynı şeyleri konusuyoruz sizde 5 parmağın 5 inin bir olmadığını sölüyorsunuz bende... benim kafama esas takılan su sözleriniz "Tek fark ben üniforma giyip sizin güvenliğinizi sağlıyorum" siz niçin kendi üzerinize alındınız ki keşke bütün polis abilerimiz sizin gibi engin düşünebilse... eyvallah etmeme konusuna gelince kimsenin kimseye eyvallahı yok... benim polisim kendi vijdanımdır şahsen...

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş kusura bakma ama ülkeme b...tan dedirtmem. Bu vatan uğruna benim ve bir çok arkadaşımın ataları kanlarını döküp şehit olmuşlar kusura bakma ama gavur memleketleri ile karıştırma.
Polis in sana karşı bir hatası olduysa ülkeye mal etme.Burası Türkiye 550 milletvekili hız sınırını 90 km/h koymuş Poliste sana %10 yanılma payı vermiş yani 99 km/h üstünde yakalanırsan cezayı yersin. Ayrıca Emniyet Genel Müdürlüğünün sitesine de girerseniz (egm.gov.tr) radarların yerlerini görebilirsiniz. Ayrıca radarlar tuzak değil göstere göstere yapılıyor amaç ceza yazmak değil caydırıcılıktır.Aydınlatıcı olabildim mi bilemiyorum. Bu arada kalbinizi de kırdıysam özür dilerim. Bence Polise değişik bir açıdan yaklaşarak arkadaş olmaya çalışın göreceksin hepsi iyi insanlardır.

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke herkes senin gibi milliyetçi olup ülkesini böyle savunsa kardeş milliyetçi derken mhp yi kast etmedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...