Park yeri yüzünden bu kadar olur mu??

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam sevgilim ile Kartal daki Koçtaş'a gitmiştik. Çıkışta otoparkta arabaya doğru yürümeye başladık. Hemen çıkış kapısının orda sol tarafta boş bir park yeri vardı. 2006 model bir honda civic yaklaştı. Geri geri park etmek için arabayı biraz ileri aldı. Geri vitese takıp yavaş yavaş girmeye başladı. Tam o sırada eski model bir skoda favorit hondanın ters yönünden aynı boşluğa girmeye başladı. Honda o kadar korna çaldı skodada tın yok. Honda taktı geri vitese verdi gazı skodanın sürücü tarafında girdi arabaya. Skoda neye uğradığını şaşırdı. Skoda o darbe ile birde yan taraftaki arabayada vurdu. Yanlarından geçerken hondanın içindeki adama baktım. Adam sinirini alamamış olacak ki direksiyona vurup bağırıyordu kendi kendine. Skoda zaten şoktaydı.

Ve işin en kötüsü. Honda nın arka tarafında bir küçük çocuk ve annesi vardı. Çocuğun gözyaşları ve ağlaması içimi parçaladı. Ya ne olursa olsun isterse küfür etsinler vs. ama çocuğuma eşime bu duruma getirmem gider başka park yeri bulurum. Yazık o küçücük çocuğa. Yanlız olsam sadece beni etkilese olay belki ama eşin çocuğun söz konusu iken iki kere düşünmeli insan.

Umarım bu tiplerle bu şekilde muattap olmam.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:rolleyes: bu kadarda olmaz yaaa ayıp ayıp cocugunla belaya nerden giriyon be adam...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Direksiyona geçince Kişiliği çiftleşen okadar çok insan varki görmüşolduğun bir örnek .Böylelerinin bir yüzü melekse görünmeyenine canavar denilebilir.:(

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir anlık sinir ve olan oluyo insan o an iradesine hakim olmalı o sinirle belki honda nın sahibi adam bile öldürür öldürdükten sonra çok pişman olur ama neye yarar Skoda cının yaptığı da insanlığa yakışmayan bi hareket (değişik şeyler yazardım da gereksiz yere sinire gerek yok) insanlarda hiç mi sağ duyu hoşgörü denilen bişey yok anlamıyorum baktın adam girmeye çalışıyo oraya git başka yere park et bi yandan iyi olmuş skoda cıya bi yandan da acıdım araba daki çocuğa
akıllı bi insan olmak ayrı bişey kurnaz bi insan olmak ayrı bişey

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şey dün benim başıma geldi konuyu benda açacaktım bilsayar yavaşladı siteye girmedi.Ankamall'da dün baya kalabalıktı büyük bi uğraştan sonra birisi çıkıyodu.Tam 5 dakika 4 lüleri yakıp onu bekledim beni gören zaten beklemiyodu ama bi araba geldi korna çalıyorum adamın taktığı yok yemin ediyorum arabam kötü her tarafı çizik bişi olsaydı öle bi girecektim ki o arabaya adam düz girdi çıkan araba benim tarafıma geldiği için ben önce davranamadım.O sinirle indim araban adamın kapısını açtım bide baktım 50 yaşlarında çoluğunu çocuğunu almış bi adam dedim biz burda enayimiz bekliyoruz.O da dedi bizde bekiyoduk bizmkini de aldılar.Dedim o beni ilgilendirmez.En sonunda baya bi sinirlendim ama inanın iyiki 50 yaşında çıktı içindeki benim yaşımda biri olacak ve çıkmıcaktı.Allah ya ona verirdi ya bana
neyse dedim arabaya giderken dçndüm bi dedim senin yaşına bak bi benim arabayı alıp her öle park eden de adam olmuo dedim bastım gittim.Noldu adam lafı yedi içinden çıkmamıştır.Ben naptım 1 dk sonra park yeri buldum şu dünyada kimsenin hakkını yemeğin derim.Bi şekilde çıkar ama inannın çok sinirlendim arabyı çizecektim o derece sinirlendim ama milli servet naparsın böle öküzler olduğu sürece memleket zor ayağa kalkar...

reco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede yanın da aile ve cocugun varsa her turlu beladan uzak durmak gerekır.
Bıde trafıkte ben yalnızken dıger surucu aılesı yanında oldugu halde terbıyesızlık yapabılıyor bu tur olaylarda oluyor bunu da sıneye cekmek gerekıyor gıbı gelıyor bana cunku arabanın ıcıne bakıyorum cocuk ve kadını gozlerı endıse ıle bakıyor haklı bıle olsam o gözlerın endişe ile baktıgını görunce alttan alıyorum

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde bence o honda söförü yanlisliklada yapmis olabilir,o sinirle 1e takiyorum diye geriye takip gazi köklemistir. su trafik insanin sinirlerini cidden bozuyor

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda yeni kasa civicmiydi yazık olmuş skodalı adama dalmamak elde deil bu durumda:(

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef, sinirlerimize hakim olmamız gerekiyor,çünkü zorlayan çok fazla insan var

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Benzer bir durumda benim başıma geldi. Aynı park alanına aynı anda girmişiz. Ben geri geri sol arkaya bakıyordum, corsa ise düz ve ön. Ben Corsa'yı görmedim, yavaş yavaş geriye gidiyorum. Corsanın burnu biraz içine göçtü (A kasa) benim sağ arka tampon boydan boya corsanın rengine boyandı. Adam çıkmış, birde bana görmüyon mu diyor. Sen önündeki araca vuruyon göz göre göre. Tamponu pastalattım hiç bir şey kalmadı ama corsanınki çekiçlenmesi gerekiyordu. Neticede o vurdu hemde düz gelerek ve bilerek.