P0299 ve P0172 arızası

ariox001

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba uzun yolda yokuş çıkarken 3 kere servise götürün uyarısı verdi. Konya'ya geldim bilgisayara baglattim ve P0299 ile P0172 arıza kodunu verdi. Kuvvetle muhtemel turbo manifoldu çatlak.Bir kaç yere gittim 7-8 bin masrafı var dediler. Konya'da tavsiye edeceğiniz bir yer var mu bunu yaptırmak için.

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba uzun yolda yokuş çıkarken 3 kere servise götürün uyarısı verdi. Konya'ya geldim bilgisayara baglattim ve P0299 ile P0172 arıza kodunu verdi. Kuvvetle muhtemel turbo manifoldu çatlak.Bir kaç yere gittim 7-8 bin masrafı var dediler. Konya'da tavsiye edeceğiniz bir yer var mu bunu yaptırmak için.
Sorununuz çözüldü mü? Ne yaptınız ?

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Şu an bir sorunum yok foruma yeni katıldım sayfaları okuyorum Hem sorunları görmek hem de bakımlar konusunda bilgilenmek amaçlı. Arkadaşın bahsettiği sorun ciddi görünüyordu ve merak ettim. Aracım Astra K 1.6 dizel.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Şu an bir sorunum yok foruma yeni katıldım sayfaları okuyorum Hem sorunları görmek hem de bakımlar konusunda bilgilenmek amaçlı. Arkadaşın bahsettiği sorun ciddi görünüyordu ve merak ettim. Aracım Astra K 1.6 dizel.
Sorun yoksa devam edin üstad yağını ses çıkmaması için liqui moil koy sorun çıkmaz opel araçları ustasızlık yüzün den böyle her sorun kronik diyorlar

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Aracı yeni aldım. Aldığım kişi her 8 bin kmde yağ ve filtreleri özel bir serviste değiştirmiş ve dexos 2 onaylı motul efe clean 5w-30 kullanmış. Ama dexos 2 onaylı lıqui moly 4600 kullanmayı planlıyorum bir sonraki bakımda.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Aracı yeni aldım. Aldığım kişi her 8 bin kmde yağ ve filtreleri özel bir serviste değiştirmiş ve dexos 2 onaylı motul efe clean 5w-30 kullanmış. Ama dexos 2 onaylı lıqui moly 4600 kullanmayı planlıyorum bir sonraki bakımda.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Çok iyi yağ kullanmış üstad ister onunla devam et ister dedigim 'le

• Beğen
Tepkiler: umuthoca