Otomatik Dizel

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Kia Venga 128 beygir 6 vites panaromik tavan sunroof 10 airbag ncap 4 yıldız.. fiyat 40 bintl.

2- Suzuki sx4 1.6 ddis motor (multi jet motoru) arabada bağımsız MacPherson süspansiyon falan var outdoor tarzı bir araç..

3- Citroen Picasso Full zaten

çapışma testinden venga ilk girişte 4 ikinci girişinde 5 yıldız aldı diye okumuştum internette.
aldığı puanlar falan vardı.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aptal aptal hareketler yapıp çağırılmayan bir sistemmi
herşeyi beğenilen süper diye lanse edilen ama fabrikada tarafından ileride bir sorun acacagı düşünüldüğü için servise çağrılan bir sistemmi?
yapmayın bu kadar fanatiklik bence;)

düşmanlık için demedim ne alakası var sadece 15 bin tane dsg li araç geri çağrılmışdı oda ilk etap demişlerdi.. ikinci etapda 30 bin tane araç daha geri çağrılıcağı konuşuluyordu bu az bir sayımı.. kaldıki neyin fanatikliğini yapıcam buda komik opelin mi yapıcam daha demin insinignia alınırmı konusunda ki arkadaşa insinignia alınmaz dedim onun yerine passat mercedes bmw al dedim fanatizm yapan insan passat al dermi...

vw ni sevmem ama neden sevmem sadece bütün araçları birbirine benziyor golf leri apaçi arabası potansiyel yeni nesil doğan şahin oldu diğerlerinide ben ayırt edemiyorum hepsi birbirine benziyor..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:]]]
bakış acısı birşey diyemem modeller hakkında.
iyi forumlar dilerim...