Hyundai Accent Blue

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Accent Blue Türkiye'de

Hyundai_Accent_Blue_02.jpg

Baştan aşağıya yenilenen Accent Blue, 33 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de. Hyundai’nin Modern Premium anlayışının ve 5 Yıl Üçlü Bakım uygulamasının ilk modeli. Üstün özellikleri ve zengin donanımıyla segmentinin standartlarını yeniden belirliyor

İlk defa 1976 yılında Pony adıyla üretilen ve bugüne kadar dünya çapında en çok satılan Hyundai modeli unvanını elinde tutan Accent, yedinci neslinde “Accent Blue” adıyla, Hyundai’nin ilk kez uygulamaya başladığı 5 Yıl Üçlü Bakım paketiyle ve 33 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuldu.
Accent-Blue-03.jpg

Çalışmalarına ilk olarak 2005 yılında başlanan Yeni Accent Blue, 180 milyon dolarlık bir yatırım ve 5 yıllık bir ürün geliştirme sürecinin ardından seri üretime geçti. Hyundai’nin “modern premium” anlayışının ilk modeli olan Yeni Accent Blue, modern dizaynı, yüksek işçilik ve malzeme kalitesi, düşük tüketimi ve üstün performansı ile önceki Accent modellerinin başarısını daha da ileriye götürmeye hazırlanıyor.

Hyundai Assan’ın İzmit Fabrikası’nda üretilen Accent Era modeliyle birlikte satılacak olan Yeni Accent Blue, ilk etapta 109 PS maksimum güç üreten 1.4 litre hacimli benzinli motor seçeneğiyle ithal edilecek. Bu motorla birlikte 5 ileri manuel ve 4 kademeli otomatik şanzıman seçeneklerine sahip olan Yeni Accent Blue’da, Mode ve Prime olmak üzere iki farklı donanım seviyesi arasından seçim yapılabilecek. Yeni Accent Blue’nun 128 PS gücündeki 1.6 litre dizel motor seçeneği ise yılın ikinci yarısından itibaren sunulmaya başlayacak.

Model Önerilen Satış Fiyatı ( TL)

1.4 CVVT MODE 33.900 TL​

1.4 CVVT MODE OTM 36.400 TL​

1.4 CVVT PRIME 36.900 TL​

1.4 CVVT PRIME OTM 39.400 TL​

UZUNLUK 4,370
GENİŞLİK 1,700
YÜKSEKLİK 1,457
DİNGİL MESAFESİ 2,570
BAGAJ KAPASİTESİ 465
AĞIRLIK 1105​

MAKSİMUM HIZ (km/saat)182
HIZLANMA (sn) ( 0 ? 100 km/saat)13,2​

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taksicilere hayırlı olsun.. valla biz şirket aracı oalrak bile accent almadık :)

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi reklamlarda gördüm bende paylaşayım dedim

cumartesi hyundai de bakalım nasıl bişeyy

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni teste çağırdılar sms ile, belki gider bakarım

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Accent-Blue-03.jpg

bu arada ben şu yeni nesil tasarımı beğenemiyorum bir türlü bütün yeni nesil araçlar bu iç tasarıma geçmiş sözleşmiş gibi hepsinin tasarımı aynı yeni nesil insignialar falanda böyle mazda 6 larda böyle.. gözünü seviyim o eski mercedes iç tasarımlarının kemikli biraz ahşap biraz kalantor.. şimdiki bütün araçların içi play station gibi.. :D

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu nedir arkadaş yaaaa hepsinin mi içi aynı olur_?ööööööööööğğğğğğğğğğğğ geldi,kal geldi,ohaaaa falan oldum yaaaa :D
ben yeni sonata yı bekliyorum :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundailer bana ilaç mümesillerini çağrıştıyor

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
accent için en güzel yazılar ekşi sözlükde okuyun koparsınız bir ara denk gelmişdim :)

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hyundai accident:D

televizyon reklamına gözucuyla denk geldim, blue vs. duyunca herhalde elektrikli hyundai geliyo dedim kendi kendime.. feci yanılmışım :D

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama hakkını yememek lazım alt yapı ve motor gerçekten sağlam o kadar bozuk yola gir tık demiyor motor çekişi güzel hele ki dizel olursa ama gel gelelim ki kalite ve güven duygusunu sahibin ve etrafına veremiyor bakalım bu nasıl olmuşşş