Hyundai Accent Blue

ahmetselvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorm sana hyundai atik hızlı ve sağlamlık konusunda opelden çok sağlam bi araç ben de 2.2 vectra var ama beklediğim opel kalitesi yok araçta

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşalr neyi tartışıyosunuz ben test ettim bluyu:D

Motoru dışında 5 para etmez yani opeldeki kalite hissi yok .Bir opel koltuğuna oturun birde bu araçlara zaten arabadan anlamayan biri gelip otursa anlar:D

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşalr neyi tartışıyosunuz ben test ettim bluyu:D

Motoru dışında 5 para etmez yani opeldeki kalite hissi yok .Bir opel koltuğuna oturun birde bu araçlara zaten arabadan anlamayan biri gelip otursa anlar:D

Aynen katılıyorum bende 1.4 ünü test ettim.1.4 motora göre güzel gidiyor ama gerisi boş.Yumurta gibi kasa, küçücük lastikler, içerideki lastik sesini söylememe bile gerek yok :D

Viraj viraj diyen arkadaşların yaşındayken bende böyle düşünürdüm hep. Opel'im hepsini eritir derdim ama.. Öyle bir dünya yokmuş meğersem...

:) Opel hepsini eritmez ama 15 jant+65 yanak lastik ile bundan iyisini kullanmadım :) Yaş olayına gelirsek 2-3 sene sonra bu konuya tekrar yazalım :D Olayın yaşla alakası yok...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hyundai iyi işler çıkarıyor. Motor konusunda kendini ispatladı. Diğer konular ise yavaş yavaş olacak şeyler. Elbette eksikleri olacaktır. Yıllar içinde daha güzeline doğru gider. Ama şu da bir gerçek ki, fiyatları, motoru, sorunsuzluğu, nispeten sağlamlığı, servisleri, yakıtı v.s. açısından Türkiye satan ve satacak olan bir araba.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav arkadaşlar siz hemen altınızdaki arabalarla kıyaslıyorsunuz, ona bakarsanız benim aramda kendinden 2-3 kat daha değerli arabaları otobanda ezip geçiyor resmen adamlarla oynuyoruz d sınıfı bi araba ben bunun aynı özelliklerine sahip sıfır bi araba alsam 50.000 tl den aşağı olmaz ne gerek var 2001 2.0 dtı yımla çok mutluyum uzun yıllarda Allah nasip ederse kullanıcam o yüzden vectra gibi bie arabayı bu karşılaştırmanın içine sokmayalım

hyundai kim ne kadar inkar ederse etsin

bol ve ucuz yedek parça, yaygın servis, mekaniği çok sağlam ve kronik arızası olmayan araçlar üretiyor,

gelelim kötü yanlarına, bikere 30 bin liraya sıfır aldığınız araba 1 yıl sonra satınca 22 bine anca gider yani çok çabuk değer kaybediyor yatırımcısına zarar o yüzden sıfır almak mantıklı değil, accent olsun getz olsun tamamen şehir içi kullanıma uygun yapılmış araçlar olduğu için bi vectra yada astra nın yol tutuşu ve konforunu beklemek haksızlık olur

Hyundaiyi daha çok memur kesimi, ve oto kiralama şirketleri alıyor ama bu sınıfa i30 fx coupe sonata ve jipleri dahil değil benim söylediklerim accent ve getz içindi

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay bee 3 gündür foruma uğrayamıyordum hastanedeydim benim konu tavan yapmışşş