otomatik cdx

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Araç temiz olmaya temiz, o nedenle araca bir lafım yok ama ilanlarda abartmanın dozu artınca itici oluyor. Madem bu araç emsalleri arasında en full olanı o zaman artılarını da yazacaksın ki alıca adayları emsalleri arasında ne gibi farklar olduğunu anlayabilsin.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet o 32 bindeki araba güzel fakat aracı komple boyatmak gerek cünkü benim sattığım arabada aynı renkti güneş yanıkları oluştu tavanı boyatmıştım bu sebepten bunun ön kaput arka bagaj kapagı tavan güneş yanıgı olmaya baslamıs ve belli bi zaman sonra göze carpıyor yıkatıyorsunuz tmizliyorsunuz araba parlamıyor insan cok sinir oluyor sırf parlasın diye boyatmıştım ben :) 115 bindeki otomatik aractada check yazısı var dediği için arkadaş içime şüphe düştü acıkcası ama hala bakıyorum hoşuma gitti çünkü bütcem maksimum bi cdx için 22 bin lira bi arac daha buldum dolu bir arbaya benziyor yorumlarınız benimö için önemli ;) http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...g-ruhsata-isli-127.645-km-de-115157379/detay/

otomatık araclarda kontagı cevırınce frene basana kadar check yazısı gorunur fren lambalarını kontrol et gıbı bı anlamı var

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Düz viteslerde de o var ama Check simgesini yakmaz o, sadece ekranda "Check Brake" yazısı çıkar, frene basınca söner.

Check simgesini yakabilecek en basit şey far veya stop ampullerinin herhangi birinin patlak olmasıdır.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babamda var 98 model otomatik vites kahve rengi (sedefli) CDX, sunroof var ve ön koltuklar ısıtmalı, sanırım böyle olunca full oluyor :)

Ben de baya kullandım aracı gerçekten çok konforlu, çok rahat bir araç uzun yol isterim diyor, yol sesi yok denecek kadar az, hiç yormuyor. Basarsan iyi yakar ama gayet atak bir araç ayrıca vitesi geri hiç kaçırmıyor. Bence güzel bir araç.

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"ÖNCELİKLE ŞUNU BELİRTEYİM Kİ,ARACIM BU SİTEDE YER ALAN MODELLERİNİN İÇİNDE Kİ, TEK FULL + FULL ARACTIR !!!"

Çok iddialı bir mesaj olmuş, CDX lerin standart donanımı bellidir, ilanda da ekstra bir şeylerden bahsedilmediğine göre aracı iyice merak etmeye başladım, acaba araç özel üretim falan mı?

yanii. savaş abi benim arabada headers var kat. iptal silindir çapları orijinalden daha büyük yaklaşık 150hp üretiyor. yani cdx donanımı ve gt performansı bir arada:) ben ilana ne yazsam acaba :D

tuningseytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatık araclarda kontagı cevırınce frene basana kadar check yazısı gorunur fren lambalarını kontrol et gıbı bı anlamı var

aynen ilan sahibine sordum sizin dediğinizin aynısını soyledi bugün gidemedim bakmaya cumartesi gunune kaldı izin alamamıs iş yerinden :S ..

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
115 bındekı arac bence gayet ıyı yakından gorup baktırın gorundugu gıbı ıse hıc dusunmeyın

tuningseytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
115 bındekı arac bence gayet ıyı yakından gorup baktırın gorundugu gıbı ıse hıc dusunmeyın

evet cumartesi günü gidip bakıcam hasar kaydını sorgulattım 800 tl ve 1600 tl iki tane hasarı var ikiside 2006 da 1. ve 6. aylarda var 3 parça boyalıymıs ama küçük sürtmelerdenmiş bi tanesinde far değişmiş mercekli olduğu için pahalıymış o hasarında 1600 tl tutmus ve serviste kaskodan yaptırılmış..

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet cumartesi günü gidip bakıcam hasar kaydını sorgulattım 800 tl ve 1600 tl iki tane hasarı var ikiside 2006 da 1. ve 6. aylarda var 3 parça boyalıymıs ama küçük sürtmelerdenmiş bi tanesinde far değişmiş mercekli olduğu için pahalıymış o hasarında 1600 tl tutmus ve serviste kaskodan yaptırılmış..
gorebıldınız mı aracı

tuningseytan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gorebıldınız mı aracı

aracı görmeye gidicektim cevremdekiler ve babam otomatik istemedikleri soyledi kısaca içlerine sinmedi arac onun için vazgectik...bugun 2005 1.6 elegance vectra baktık yarın serviste makineye baglatıp baktırıcaz ınşallah bişe cıkmazsa carsamba günü satısını alıcaz aracın