otomatik bagaj açma

OPELIM_NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar nekadar üşengeçsiniz: )
Kolayı var evlenin hatuna söyleyin açıp kapasın.
Çocugunuz varsa daha da kolay olur.

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar nekadar üşengeçsiniz: )
Kolayı var evlenin hatuna söyleyin açıp kapasın.
Çocugunuz varsa daha da kolay olur.

9 sene evlilikden sonra yemeği zor yaptırıyoz sen bagaj açtır diyon. sen başarıyosan helal olsun.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ikincisi çok zekice ve basit adamlar motorlu amortisör gibi bir şey yapmışlar çok zekice

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectralarin makyajli sw cosmolarinda direk var bu sistem dügmeye basiyosunuz sonuna kadar aciliyor dügmeye basiyosunuz geri kapaniyor ve acilma kapanma sirasinda cok hassas el ayak sikistirmiyor bence harika bir olay..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
9 sene evlilikden sonra yemeği zor yaptırıyoz sen bagaj açtır diyon. sen başarıyosan helal olsun.
abi bitirdın beni helal olsun yaa :kop::kop::kop:
vectra b lerin bagaj kapagi cok hafif onlarda bu işlem daha basit hb zor gıbı hıdrolık bagaj amatsoru olsa iş cok kolay ;)

Son düzenleme:

chevypolat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bitirdın beni helal olsun yaa :kop::kop::kop:
vectra b lerin bagaj kapagi cok hafif onlarda bu işlem daha basit hb zor gıbı hıdrolık bagaj amatsoru olsa iş cok kolay ;)

senide görücez... o zamanda böyle gülücenmi acaba. yıllar önce polat abi böle dediydi dicen. bizim anadoluda bi hikaye anlatılır. ilk geceden kedinin bacağını parçalamak gibi bişi. aslında bunu 5 senede bir yapacaksın yada 5 senede bir karıyı değiştireceksin.

bu arada benim bagaj kapağında amacım "kumandaya basıp açılan ve bir daha basıp kapanan bir sistem. ama galiba arabayı sattım gibi birşey. kısmetse bir dahakine.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
senide görücez... o zamanda böyle gülücenmi acaba. yıllar önce polat abi böle dediydi dicen. bizim anadoluda bi hikaye anlatılır. ilk geceden kedinin bacağını parçalamak gibi bişi. aslında bunu 5 senede bir yapacaksın yada 5 senede bir karıyı değiştireceksin.

bu arada benim bagaj kapağında amacım "kumandaya basıp açılan ve bir daha basıp kapanan bir sistem. ama galiba arabayı sattım gibi birşey. kısmetse bir dahakine.
hadi ya polat abı ayvayı yedık yane :D:D:D
kısmet ınsallahh hayırlısı olsun :D:D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu gün sanayide elektrikçi bir arkadaş var ona sordum yaparız dedi ama çok uğraşırız araban kalır 1-2 gün dedi tırsdım açıkcası o kadar büyük bir olaysa gerek yok elimize kramp girmedi :)