orjinal bluetooth telefon kiti yapımı.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
elıne emegıne saglık guzel olmuş gule gule kullan

birlikm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İZMİR'DE UHP4 montajı sorun olmaktan çıktı

Arkadaşlar Astra H model aracınıza bluetooth (UHP4)taktırmak İzmir'de sorun oluyordu. Bu parçayı takacak ve programlayacak ustaları bulmak zordu. Ancak UHP4 parçalarını (beyin, mikrofon, tesisat) bulduktan sonra izmir'de bu işi yapacak muhteşem bir usta buldum. Şükrü Sanioğlundan temin ettiğim parçaları şiir gibi astra H aracıma bu usta ile taktırdım. Çok muhteşem bir iş yaptı. Kırıp dökmeden kibarca arabanın dokusuna zarar vermeden taktırmak zor iş. Kayıpsız taktırmak önemli. Dünya kadar para verdikten sonra iyi işçilik alamamak insanı yıkar. Görev verdiğiniz usta sökülen yerlerden elinde civata somun, kırık plastik tırnaklarla çıkarsa arabaya yaptığınız yapacağınızdan bin pişman olursunuz.
İşte, deneyimlerime dayanarak söylüyorum. İzmirde şiiir gibi bu işi yapacak usta ile tanıştım ve 2009 model astra cosmo aracıma UHP4 bluetooth telefon kitini montajlattırdım.
Sorunsuz çalıştı. Bu kiti yurt dışından getiren şükrü'ye ve bunu montajlayan ÖMER USTA'YA (05554674973) teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisi bu gibi hassas işleri yapabilen tam bir opel virtiyözüdür. tec2'yi kullanarak arabama sistemi tanıttığında oldukça heyecanlandım.Bilgilerinize sunulur. Bu parçayı ve bunun gibi ince işçilik isteyen türkiye'de servislerin bile takmakta zorlandığı işi kendi üretimi gibi arabaya montajlamıştır. Sorunsuz bu kiti kullanıyorum şimdi. Bende türkiye'de satılan astralarda bu opsiyonun olmamamsı büyük eksiklik. Neyseki sonrada takılabiliyor. Sağ olsun Şükrü Sani oğlu ve ÖMER USTA (05554674973)

berk_ay87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel çalışma...