Opel Zafira Kulubu

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklısın Kenan memleket çekiyor insanı benden bu gecelik bu kadar herkese hayırlı geceler ...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aytun abi uzun süredir yoksun nerelerdesin ve son olarak son beş dakika daha buradayım sonra kaçarım haberiniz olsun...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alper insallah sagsalim kavusursunuz kiziniza simdiden Allah kurtarsin diyorum.güzel bir yere benziyor dogru denizsiz olmuyor bizede denizin uzakligi 20 km cok yakin sayilmaz ama uzakta degil..memleket off özledim vallahi..hayirlisi insallah diyelim sanada iyi geceler..

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında imkan olacak OPC Zafiyi Almanya dan getirteceksin. Buraya gelen OPC lerde bile eksik. Son 40 dakikadır kızımla uğraşıyordum. Kendisi ağlıyorduda. Neyse iyi geceler diyeyim. Biraz rahatsız galiba. Pazar mangalda iptal olacak gibi. Umarım rahatsızlanmaz.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dur bakalım abi belki kalmazsın. Benim kız şuan uyudu ve artık ağlamıyor. Bir 5 dakika duman molası vereyim. Gerildim niye ağlıyor diye. Ah bu evlatlar yok mu?

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eeeeeeeeee hepimizin basinda yoktur insallah birseyi ama varsa bir huzursuzlugu dikkat etmek lazim insallah hasta olmaz..bir duman molasida benden.