Opel Zafira Kulubu

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoksa herkes pusuda birisinin birşeyler yazmasınımı bekliyor ne bakın eğer muhabbet yoksa ben kaçarım haberiniz olsun...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hey masallah vallahi harikasiniz zaficiler dolu dizgin tam topuk ..öglenden belli yalniz takiliyordum hah söyle yahu.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok öyle becik diyip kacmak Alperim..Senol olur insallah Allah kalbine göre versin..

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
galiba ben hızınıza yetişemiyorum nede olsa 2000 model 1.6 cc ne yapalım bende peşinizden gelirim...

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla güzel oldu. Özlemişim buranın bu kadar canlı olmasını. Uykum kaçtı burayı bukadar dolu ve koyu muhabbet görünce. Sabaha kadar yazarım desem yeridir. Gerçi ben eski iş yerimde bazen 30 - 36 - 40 - 42 saat sürekli çalıştığımdan idmanlıyımdır uykusuzluğa bilesiniz. :)

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şenol un dediği gibi opc çok farklı bir araç opc kullanmak çok farklı bir duygudur zannederim Ayhan abi neredesin gel bilgi ver bize bir kaçda opc fotoda eklesen seviniriz......

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper seni arkada bırakmayız. Biz biraz yavaşlarız.
Bak yazdıktan sonra iki dakika bekleyip gönderidim bu mesajı. :)

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla güzel oldu. Özlemişim buranın bu kadar canlı olmasını. Uykum kaçtı burayı bukadar dolu ve koyu muhabbet görünce. Sabaha kadar yazarım desem yeridir. Gerçi ben eski iş yerimde bazen 30 - 36 - 40 - 42 saat sürekli çalıştığımdan idmanlıyımdır uykusuzluğa bilesiniz. :)
bende askerde 32 saat bilgisayar karşısında çalışmıştım hatta kaç tane nöbetçi gördüğümü bile sayamamıştım...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah cok erken kalktim ama dayanabildigim kadar dayanirim bende senol hic uyumadan siegen kocisar yaptim önceki sene 3100 km falandi.hatta birde rekorum var siegen yasadigim yer ciktim yola verdim gazi 24 saatte istanbul 2500 km..