Opel Zafira Kulubu

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper seni arkada bırakmayız. Biz biraz yavaşlarız.
Bak yazdıktan sonra iki dakika bekleyip gönderidim bu mesajı. :)

teşekkürler Şenol işte zafira kardeşliği budur bu arada size bir sorum olacak ben burada yani Kocaeli de yolda karşılaştığım zafiralara sellektör yapıyorum bazen karşılıkda görüyorum fakat hiç forumdan birisiyle karşılaşmadım sizde böyle benim gibi yapıyormusunuz merak ettim bu arada bu taraflara yolunuz düşerse beklerim oturur muhabbet ederiz Karamürsel imizin sahilide güzeldir haberiniz olsun..........

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sabah cok erken kalktim ama dayanabildigim kadar dayanirim bende senol hic uyumadan siegen kocisar yaptim önceki sene 3100 km falandi.hatta birde rekorum var siegen yasadigim yer ciktim yola verdim gazi 24 saatte istanbul 2500 km..
abi sen aşmışsın vallahi şahsen beni bozar o kadar uzun yol en fazla 1000 bilemedin 1300 km yeter bu bünyeye diye düşünüyorum...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper bizim yol yakinmi sana istanbul ankara otoyolu..yedinci ayin dördünde gececegim kismet olursa..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sen aşmışsın vallahi şahsen beni bozar o kadar uzun yol en fazla 1000 bilemedin 1300 km yeter bu bünyeye diye düşünüyorum...
vallahi simdi gidebilirmiyim o yolu okadar saatte bilmiyorum ama yollar cok serbestti .zaten ilk ve son rekorumdu galiba, ben bile sasirmistim hatta yollar nasil diye arayan arkadaslar bile sasirmisti 24 saatte istanbul..arkadaslar 15 dakikaligina kaciyorum dagilmayin haaa.

Son düzenleme:

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper bizim yol yakinmi sana istanbul ankara otoyolu..yedinci ayin dördünde gececegim kismet olursa..
yakın sayılır yaklaşık 35-40 km inşallah görüşürüz bu arada verdiğin tarihte kısmet olursa kızım dünyaya gelecek 30 haziran 7 temmuz arasında inşallah kavuşacağız kızımıza ama sen yine de gel başımın üstünde yerin var beklerim...

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeşil ve mavi içiçe güzel bir yere benziyor...
dediğin gibi şirin ve sessiz bir ilçe Ankara da kaldığım sürede yani askerken Etimesgutta karşıda güvercinlik hava alanı vardı gece ışıklarını yakmadıkları zaman orayı deniz olarak düşünür sıla hasreti çekerdim.....deniz olmadan olmuyor arkadaşlar...

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğin gibi şirin ve sessiz bir ilçe Ankara da kaldığım sürede yani askerken Etimesgutta karşıda güvercinlik hava alanı vardı gece ışıklarını yakmadıkları zaman orayı deniz olarak düşünür sıla hasreti çekerdim.....deniz olmadan olmuyor arkadaşlar...
memleket işte kuru toprak,deniz,orman farketmiyor bende özledim memleketi 140 km ama, epeydir gidemedim.

Son düzenleme: