Opel Zafira Kulubu

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim evin ordan 3km ileriden geçiyor otoban sen hesapla yada ben hesaplayayım. Işıklar dahil otoban 5 dakika. :) Yani kaçış yok. :)

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk dh da görmüştüm galiba burayı. Yanılmıyorsam Cengiz abi sen davet etmiştin oradaki Zaficileri. Bende okuyup buraya yönlenmiştim. İyikide es geçmemişim.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanlama olarak uygun bir zamanda gecersem gece falan olmazsa ugramak isterim kismet insallah Senol cugum..

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Zafiralar en uygun Mini van araç bence

Alman sitelerine bakıyorum da temiz bir zafiranın fiyatı neredeyse bizim memleketteki fiyatlara yakın. Artık Avrupalı olduk iyice.
2001 model 2.0TDİ 10980 Euro
2006 model 1.8 Edition 24.816 Euro

Tabi bu linkler bu araçlar bugünden sonra satıldığında tıklanınca çalışmayacak o zamna http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/auto/ sitesine girip fiyata göre sırala derseniz Ülkemizdeki karşılık modelinden bile pahalı zafiraları görebilirsiniz.

Son düzenleme:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
24-02-2007, 15:24 den beri buradayım...Hüseyin abinin sayesinde...

Abilerim hayırlı geceler.Kendinize iyi bakın

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün bir arkadas icin yeni zafi sorduk 1.8.140 hp.110. yil verziyonu standat cok ekstralari yok normal birsey 20.000 euro civari dediler..yaklasik 5000 euro direk iniyorlar.sanada iyi geceler kenan sende kendine iyi bak.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emrah abi şu kapı aydınlatma işini sordum. Sorduğum çoğu usta faydası riskinden daha az bence dokunma dedi. Birde ilginç bir şey öğrendim. Gerçi bu Türkiye deki araçlar için böyleymiş Almanya nasıldır bilmem. Bu iş için kapılarda tesisat varmıdır dedim açıp bakmak lazım dediler. Bende aracın donanımından anlayamıyor musunuz dedim. Onlarda ( servisler ) her araç farklı oluyor birinde varsa diğerinde olmayabiliyor dediler. Ben özellikle daha önce resim olarakta gösterdiğim araç gibi olsun diye konuştum onlarda güzel olur ama değmez dediler. Artı arıza verme olasılığı falan. Birde dışardaki bir ustayla görüştüm ki gerçekten para göz olmayan biriymiş. Oda yaparım ama bence dokunma dedi. Daha önceden bir araca Zenon takmışlar. Herşey düzgün yapılmasına rağmen araç hata vermiş ve silecek motorları değişmek zorunda kalmış. 500 TL lik Zenon için 720 TL iki silecek motoru heba olmuş. Genede araştırıyorum ama.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
İlk dh da görmüştüm galiba burayı. Yanılmıyorsam Cengiz abi sen davet etmiştin oradaki Zaficileri. Bende okuyup buraya yönlenmiştim. İyikide es geçmemişim.

İyi ki öyle olmuş burada mekan daha iyi. Bu arada Golfe biniyorum ama gözüm hep zafiralarda. Zafiradan sonra golfle kendimi trafikte yere yapışmış gibi hissediyorum.:cry: