Opel Odakta Yaşadıklarım

Yasin901

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Benim yaşadığım şehirdeki servis bu kadar şey yapsa ben bir defa olsun bu sözlerin birini bile sarf etmem. Sonuna kadar takip ettim ve bu kadar yardimci olmaya çalışan bir kişiye böyle davranmaniza anlam veremedim.

Bu kişinin sponsor olmasi bir şeyi bağlamaz.  Diğer sponsorlar da aynı durumda eleştiriler almış veya takdir edilmiştir.

Nasıl yani bu kadar sorun sizin basınıza gelse birsy söylemez msnz?

İstanbulda deneyimleyen ark memnun kalmamış siz konyada olup istanbldaki odaktan memnunsunz öyle mi?Forum ortamnda yardm etmk tamam, ortada tek 1 magdur müşteri olursa kalan herseyi siler gecer ki magdur olan arkadasa tatmin edici çözüm odaklı birsey sunulmadı herkes yazılanları okuyor

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Arkadaşlar benim hiç bir beklentim yok. Sagolun bazı arkadaşlar servisin yaşadığım sorunlar noktasında yardımcı olmasını istemis ama inanin hani beni çağırıpta gelin sorununuzu halledecegiz üstünede para vereceğiz deseler de bir daha asla odak opelin önünden geçmem. Bunu ben yaşadım sizler yaşamayın diye anlattım. Hic bir beklentim yok. İlk müsayit olduğumda araçtaki hareleri de resmini çekip göstereceğim size. İp atmalarını da silecekleri de.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

En çok zoruma giden de o kadar hevesle ve zorluklarla aldığım ve hayranlıkla bindiğim arabamdan şuan nefret etmiş olmam. Param olsa benzini döker yakarım belki o zaman içim rahatlar.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

B֜LENT link' Alıntı:
Lift in ucuna carpmislar.
Kaput daha öncedende degismis arkadasinizin aracinin 
Hatalarini telefi edeceklerdir gecmis olsun.

tarık bey e güveniyorum madur etmemiştir arkadaşımı..

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
okuldaki öğretmen arkadaşıma odağı tarık bey i tavsiye ettim dün aracını servise bırakmış 15000 bakımı için bu gün almaya gidicekti  ARACIYLA ODAKTA KAZA YAPMIşLAR ֖N KAPUTU değiştiriyolarmış. ևOK MAHCUP OLDUM :(
İndirimdwn ziyade tramer e islemesinler o zaman zarari buyuk olur

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Böyle durumlarda tramere islenmez orhan.
Servis kendisi yapar.
Sigorta kullanilmadigi icinde tramere islemez.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
tarık bey e güveniyorum madur etmemiştir arkadaşımı..
Banada bugun anlatti evet üzgundu.
Ama arkadasiniz olumlu karsilamis zaten kaput öncedende degismisti saglik olsun demis.
Tarik hatamizi gidermek icin elimden geleni yapicam diyodu merak etmeyin
Aracta cruze sanirim.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:

evet gerçektende iki kez kazalı gibi olur anlatamassın insanlarada.. ama halletmişlerdir bence bi şekilde işlemeden yapmışlardır yani sonuçta arkadaşımın bi suçu yok çokta iyi niyetli bi insan gerçekten.. umarım zararsız atlatır bu olayı..tarık bey halletmiştir bence bi şekilde yarın öğrenirim gelişmeleri şimdi arayıp sorsam geç oldu..

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tarık'ı tanıdığım kadarıyla iyi niyetli olması ile ilgili bir sorun yok, gerçekten tüm iyi niyeti ve özverisi ile olaylara müdahale ediyor. Ancak benim gördüğüm ve algıladığım olaylara ve işlere yetişemiyor, kontrol edemiyor, bu da işlerin baştan savma olmasına ve özenli iş çıkmamasına neden oluyor.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biliyosunuz dün odakta 15000 bakımına giden arkadaşımın aracını çarptılar kaput değişcek dün teslim etceklerdi( aracı bir gün önce bırakmıştı)etmemişler iki gündür aracın kazalı resimlerini gönderin diyoruz göndermiyolar dün lifte çarptığı söylenmişti burdan bana ama az önce arkadaşımla konuştum duvara çarptık demişler resimler olmayınca bilmiyoruz bizde neler oldu arabanın durumu nedir..