Opel Odakta Yaşadıklarım

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

adRe J link' Alıntı:
İlginçtir benim arka camda silecek yüzünden çizilmiş 5-6 cm kadar bu cizilmeyi garantiye almiyorlar degilmi

Ki toplasak 3-4 dakka kullanmisimdir oda toplasam bu zamana kadar aktif olarak 4 dakka max
Arasına toz,pislik,reçine, ağaç kabuğu, yaprak, kuş pisliği, ekmek tanesi gibi bir takım nesneler takılmış olabilir.  okkk

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Bu konu herkesde mevcut neredeyse.. bende muz sileceklere geçmeyi düşünüyorum bosch nedense ses ve iz yapıyor bu araçta :(

Muz silecekten kastın nedir Murat kardeşim? Bilmediğim bir konu varsa öğrenmek için soruyorum. Zaten sonradan alınan Bosch marka silecekler de muz tipi (kavisi dolayısıyla yapılan benzetme) oluyor.

Diğer taraftan sonradan aldığım Bosch marka ön ve GM marka arka sileceklerden ben çok memnun kaldım, aracın üzerindeki silecekler bir süre sonra rezil oldu, bunlar da zamanla olur tabii ona yapacak bir şey yok.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okuldaki öğretmen arkadaşıma odağı tarık bey i tavsiye ettim dün aracını servise bırakmış 15000 bakımı için bu gün almaya gidicekti  ARACIYLA ODAKTA KAZA YAPMIşLAR ֖N KAPUTU değiştiriyolarmış. ևOK MAHCUP OLDUM :(

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Benim yaşadığım şehirdeki servis bu kadar şey yapsa ben bir defa olsun bu sözlerin birini bile sarf etmem. Sonuna kadar takip ettim ve bu kadar yardimci olmaya çalışan bir kişiye böyle davranmaniza anlam veremedim.

Bu kişinin sponsor olmasi bir şeyi bağlamaz.  Diğer sponsorlar da aynı durumda eleştiriler almış veya takdir edilmiştir.

paşa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
okuldaki öğretmen arkadaşıma odağı tarık bey i tavsiye ettim dün aracını servise bırakmış 15000 bakımı için bu gün almaya gidicekti  ARACIYLA ODAKTA KAZA YAPMIşLAR ֖N KAPUTU değiştiriyolarmış. ևOK MAHCUP OLDUM :(
eyvahlar olsun.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

paşa link' Alıntı:

arkadaşıma ne dicemi bilemedim valla arabamı serviste çarpmışlar kaput değişmesi gerekiyomuş deyince :( ben ikna etmiştim odağa götürmesi için tarık beyi tavsiye ettim umarım tarık bey halleder gönlünü alır indirim falan mı yapar artık nasıl olur bilemiyorum  :((

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşıma ne dicemi bilemedim valla arabamı serviste çarpmışlar kaput değişmesi gerekiyomuş deyince :( ben ikna etmiştim odağa götürmesi için tarık beyi tavsiye ettim umarım tarık bey halleder gönlünü alır indirim falan mı yapar artık nasıl olur bilemiyorum  :((

Bahsettiğiniz tampon değildir herhalde. Bildiğimiz kaput nasıl çarpmışlar acaba. Araçta durduk yere değer düşüşüde olacak, tampon olsa neyse ama kaput sıkıntı yahu anlatamazsın derdini satacağın zaman...

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jlozde link' Alıntı:
Bahsettiğiniz tampon değildir herhalde. Bildiğimiz kaput nasıl çarpmışlar acaba. Araçta durduk yere değer düşüşüde olacak, tampon olsa neyse ama kaput sıkıntı yahu anlatamazsın derdini satacağın zaman...

kaput tampon değil benimde kafam karıştı nereye çarptılar acaba araç bir gece orda kaldı arkadaşım dün bırakmıştı aracını tampondada vardır belki ama kaput değişimi yapcak kadar nasıl çarpmışlar orasını bilmiyorum işte..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaput tampon değil benimde kafam karıştı nereye çarptılar acaba araç bir gece orda kaldı arkadaşım dün bırakmıştı aracını tampondada vardır belki ama kaput değişimi yapcak kadar nasıl çarpmışlar orasını bilmiyorum işte..
Lift in ucuna carpmislar.
Kaput daha öncedende degismis arkadasinizin aracinin 
Hatalarini telefi edeceklerdir gecmis olsun.