Opel Odakta Yaşadıklarım

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tarık beyin reklamini yapmaktan vaz gecin artik. Yapacaksanizda lutfen benim konu basligim altinda yapmayin. Sanirim yasadiklarimin bir onemi yok. Kaldiki kendi kusurlari elbette kayda sokmadan halledecekler yoksa mahkeme yolu ile zaten zarariniz karsilanir.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Paramedic link' Alıntı:
Tarık beyin reklamini yapmaktan vaz gecin artik. Yapacaksanizda lutfen benim konu basligim altinda yapmayin. Sanirim yasadiklarimin bir onemi yok. Kaldiki kendi kusurlari elbette kayda sokmadan halledecekler yoksa mahkeme yolu ile zaten zarariniz karsilanir.

ne raklamı yapıcam hayatım boyunca tarık beyi iki kez gördüm ilk gittiğimde forumdan gittiğimi söyledim o kadar çok ilgilendiki yemek ısmarlama molada çay sigara (belki küçük şeyşer ama kimse ilk gördüğü birine yapmaz böyle şeyleri)ilgiden mahcup oldum resmen  vites altı ledimi yaptı araçta arka kapı hoparlör taktırmıştım dışarda orda kısa devre varmış onu buldu belkide aracımı büyük beladan kurtardı ücret falanda almadı  gelelim ikinci görüşüme 15000 bakımına gittim bende sorunlar yaşadım burdan yazdım yazdıklarıma bakabilirsin sonra noldu dersiniz tarık bey yine ilgilendi aradı bidaha gelmem dememe ramen o zaman biz gelip aldıralım aracı yada adresi verin elaman gönderip sorunlarınızı çözelim dedi tekrar gittim bende tüm sorunlarım halloldu sonra arkadaşım gelmişti ıspartadan araba almak için pazarlık bitmişti astra için bi polis memurununmuş güvendik aracı almaya kalkıp geldiler taa ıspartadan ben tarık beyi aradım getirin bakalım dedi aracın girişini benim üzerimden yaptı km sinin düşürülmüş olduğunu ve ön çamurluğun değiştiğini söyledi başka yere götürmüş arkadaşlar  daha önce araç temiz demişler bize ordada  dertten kurtardı ücrette almadı...daha napsın...benim anlatmaya çalıştığım odağın servis ve elaman konusunda kendine çeki düzen vermesi lazım bu forumdaki çoğu insanda benim gibi tarık  bey orda diye gidiyo ve eşine dostuna tavsiye ediyo yoksa ne işim olur odakta aracı aldığım yer va bana yakın servisler dururken..

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Demekki adamina gore muamele var odak ta. Bunca yaşanilan sorunun nedeni odak opel dir. Aksi ispatlanincaya kadarda öylede kalacaktır. Yapilan her islemin parasi kurusuna kadar odenmistir. Bedeli veriliyorsa bir isin karsiliginida sunmak zorundalar. Yapilan onca yorumdan paylaşılan onca bilgiden hala net bir cevap alamadık. Hala sorumalarima cevap gelmedi ve hala da yok öyle olmadi böyle oldu diyemediler. Sizin sorununuz çözülmüş olmasına sevindim. Ama emin olun sizinde başınız bu kadar agrisa ve bunlari yasamis olsaydiniz sizde benim gibi sizin yazdiklariniza tahammul edemezdiniz. Elbetteki bu yaşanılan sorunların peşini bırakmayacağim ve her yerde bunu ifşa edeceğim.  Kurumsal bir şirket olduklarını idda edip takir takir parasini alip birde üstüne üstlük hiç bir sorununuza çözüm bulunmuyorsa bu durum kurumsallıktan çok dolandırıcılıga girmektedir. İlerleyen günlerde ise bilir kişi raporu ile birlikte bu durumu mahkemeye taşıyacağım. Gerekirse Almanya ya mesaj atıp bu insanların yapmış oldukları adaletsizliği onlara da anlatacağım. Servis çalışanları hatalarını kabul edip özür dileyene kadar bu işin peşini asla bırakmayacağım. Diğer paylaşımlarda da söyledim servisten maddi olarak hiç bir beklentim yok. Sadece çıkıp evet bizim hatamız desinler özür dilesinler. Normal süreçte aracımı zaten satılığa çıkardım satıp kurtulduktan sonra da bir daha değil opel almak kapısından dahi geçmeyeceğim.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

beni ilk defa gören biri neden adamına göre muamele etsinki kaldıki zaten memnun kalmayan bidaha gitmez onlar kaybeder..bence sizin sorunlarınızıda çözmek için uğraşırlar tekar görüşün bence

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bir başkasını eleştirmekten, iç gerginliğe dönüyor gibi olay. Lütfen biraz daha sükunet arkadaşlar. Forumda hiç kimse adını zikrettiğiniz şahısın maaşlı çalışanı değil. Herkes paylaşım için burada. İnsanlar gördükleri muamele karşısında -saygı çerçevesinde- övmekte veya övmemekte özgürdür.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mücahitle ayni fikirdeyim.
Kaldiki odak ta yapilan hatalarin hepsini tariğa maletmemek lazim.
Simdiye kadar servise gidipte tariktan sikayetciyim diyene rastlamadim desem yeridir.
Tek ve yoğun bi ortamda calisiyor olmasi bazi eksiklikler dogurabilir ama önemli olan bence hatayi telafi etmektir.
Kimsenin kimseden bi cikari veya beklentisi olmasi söz konusu bile degildir.
Kaldiki özel mesajla  sizede bildirdim ODAK ve TARİK yanlisimiz olmus olabilir kendimizi afettirmek icin elimizden geleni yapmaya haziriz dediler.
Siz kabul etmediniz.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaş şikayetinde kapılarda ip atması demiş garanti kapsamında değiştirmiyorlar mı daha önce buna benzer birşey okuduğumu hatırlıyorum hatta deri döşemede sorun çıkmıştı gerçi o renk atması gibi bişeydi ama bence ciddi görüntü bozukluğu varsa arkadaşınkide girmeli fotoğrafı görmediğimiz için bişey diyemeyiz tabide

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Bir başkasını eleştirmekten, iç gerginliğe dönüyor gibi olay. Lütfen biraz daha sükunet arkadaşlar. Forumda hiç kimse adını zikrettiğiniz şahısın maaşlı çalışanı değil. Herkes paylaşım için burada. İnsanlar gördükleri muamele karşısında -saygı çerçevesinde- övmekte veya övmemekte özgürdür.

aynen ben önce İNSANLIĞA bakarım insanca muamelde edilen değer verilen biyere giderde tavsiyede ederim ki şunuda söyliim bu kazaya ramen arkadaşım memnun olarak ayrılıcağınada eminim..güveniyorum tarık beye.

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:

+1 işte bu, bravo Mücahit...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeri mi bilmiyorum 1 ekimde aracımın ilk yıl periyodik bakımını yaptırmıştım adı lazım olmayan bir opel yetkili servisine. Dün de opelden müşteri memnuniyet sorumlusu bir hanımefendi aradı.Aracı servise getirmişsiniz memnun kaldınız mı dedi. Valla dedim 1 ile 5 arasında bir numara vermeye kalksam 3 verebilirim belki dedim. Davranış ve ilgiden memnun kaldınız mı dedi bende 2 bile veremem, bir günaydın bile demedi, bir bardak çay içer misiniz bile demedi dedim. İşe geldiğine bin pişman, hatta yaşadığına bile üzgün bir arkadaştı dedim. Kaba ve saygısız bir muamele görmemiş olmakla birlikte her şey standart işleyiş içinde ilerledi, robot gibi ver anahtarı al anahtarı ver karı al faturayı şeklinde bir dialoğumuz oldu. Dolayısıyla olumlu bir şey söyleme şansım yok dedim. İlginç dedi, ilgileneceğiz dedi. Ya bana denk geldi böyle suratsız bir arkadaş, ya bende bi tuhaflık var beni görünce morali bozuldu, ya o gün adamcağızın bir ailevi sorunu vardı veya hastaydı bilemiyorum. ben yaşadığımı belirttim bilmem napar sn. opel.