Opel Odakta Yaşadıklarım

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

Nasıl yani, aracı kaza yaptıktan sonra görmedimi araç sahibi? Eğer görmediyse sıkıntı. Yıllar önce bir serviste karşılaştığım olayı aktarıyım, araç rot balans için servise geliyor, usta deneme sürüşüne çıkıp soldan sağlam bir kaza yapıyor ve soldaki üç Parça Değişiyor. Dikkat edin söylenenden daha büyük bir hasar olabilir.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

huseyin0667 link' Alıntı:
Nasıl yani, aracı kaza yaptıktan sonra görmedimi araç sahibi? Eğer görmediyse sıkıntı. Yıllar önce bir serviste karşılaştığım olayı aktarıyım, araç rot balans için servise geliyor, usta deneme sürüşüne çıkıp soldan sağlam bir kaza yapıyor ve soldaki üç Parça Değişiyor. Dikkat edin söylenenden daha büyük bir hasar olabilir.

Hocam söylediklerinden farklı birşey olduğunu zannetmiyorum. Odak servis yapmaz.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende farklı bişey olduğunu düşünmüyorumda ama resim gelmeyince arkadaşım baya merak ediyo arabasının durumunu sonuçta sıfır aldı ilk bakımı..

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yoo daha görmedik aracın hasarlı halini durum nedir bilmiyoruz

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben olsam Kazalı halini görmeden birşey yaptırmazdım. Odakta olsa ,sonuçta bu işi yapan ordaki bir işçi, başının ağrımaması için bazı şeyleri saklıyabilirler. Yanlış anlaşılmasın kimseyi suçlamıyorum ama servislerde yaşadıklarım ve tanık Olduğum olaylar kim olursa olsun güvenmemeyi öğretti bana. Bakım için gelen araçla Yardıra yardıra şehir turu atanlarmı dersin, Aracın orasını burasını birşeye bakmak için şökenmi dersin...

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben olsam Kazalı halini görmeden birşey yaptırmazdım. Odakta olsa ,sonuçta bu işi yapan ordaki bir işçi, başının ağrımaması için bazı şeyleri saklıyabilirler. Yanlış anlaşılmasın kimseyi suçlamıyorum ama servislerde yaşadıklarım ve tanık Olduğum olaylar kim olursa olsun güvenmemeyi öğretti bana. Bakım için gelen araçla Yardıra yardıra şehir turu atanlarmı dersin, Aracın orasını burasını birşeye bakmak için şökenmi dersin...
katılıyorum.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tarık bey birazdana atıcakmış kaza resimlerini bakalım bende merakla bekliyorum

CLIORS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O deneme sürüşleri efsane zaten.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar geldi resimler kaputun üst tarafını lifte vurmuşlar tarık bey sorunu kayda girmeden halletcekmiş merak ediyorum tarık beyde orda olmasa odağın hatalarını kim telafi edip kazalara yapılan aksak işlere ramen müşteriyi memnun şekilde odaktan gönderebilcek ve insanlar hala odağı eşinde dostuna tavsiye eder durumda kalacak (gerçi biz odağı değil tarık beyi tavsiye ediyoz :) ) odağın dikkatine..