Opel Odakta Yaşadıklarım

tunc1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Odakta Yaşadıklarım

Cyclone dvd ile ilgili olarak .
Bilindiği üzere cycole ile bir anlaşmamış yoktur ve teknik servisi ve elemanları ayrıdır.Cihazda bir arıza olması durumunda cihaz  sökülerek servise yollanması gerekmektedir.Müşterimiz çanakkale den gelmesi durumunda bu pek mümkün olmamaktadır.Fakat daha hızlı hizmet verebilmek açısından cycole servisi ni arayarak yönlendirme yapılmıştır.Kendisinin
götürmesi durumunda daha hızlı işlemlerinin yapıllabileceği iletilmiştir.(Bazı durumlarda ben bütün arkadaşlarıma aynı şekilde yönlendiriyorum.)

Ayrıca aracımız siyah renk tir yani bakımı zor olan ve bir o kadarda iddialı bir renktir.Araca pasta cila boya koruma  20/03/2013 4900km de 27/07/2013 10877 km de  birde 08/03/2014 27812 km de yapılmıştır.Yapılan işlem kil temizliği pasta cila ve korumasıdır.En son gelişi ise koruma ile beraber  detaylı temizliktir.

Ben burda bu böyle yapmış böyle yazmış şeklinde değil tarafsız olarak yapılanların tarihini ve km kendi gözümden yapılanları abartmadan yazıyorum.İsterlerse Forum yöneticileri bu benim yazdıklarımı silebilirler ve yayınlamaya bilirler ben kendi yorumlarımı yazıyorum.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tarık bey arkadaşın şikayetine servis kayıtlarına bakarak rakamlarla cevap vermeniz sizi haklı çıkarmaz arkadaşın sorununa hala çözüm bulamamış olup bunları söylemeniz bana göre yanlış benim aracımada o kadar para ödeyip boya koruma yaptırıp sonra bu durumla karşılaşsam bende dile getiririm sorunumu ayrıca servislerin politikasını da bize gösterdiğiniz için teşekkür ederim doğru tek olması gerekirken bazı servislerin değiştirmediğini söylediniz eğer garantiye girmiyorsa sizdende değiştirmemenizi bekleriz ki servise güven olsun ama malesef Opel aracımdan değil ama Opel servislerinin tutarsız,adamına göre ilgisiz baZende bilgisiz geri çevirmeleri beni tekrar sıfır Opel almaktan soğuttu...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turan bozkurt link' Alıntı:
bazı servislerin değiştirmediğini söylediniz eğer garantiye girmiyorsa sizdende değiştirmemenizi bekleriz
Bu sozlerinize katilmiyorum.
Sponsorumuz oldugu icin uyelerimize farklilik taniyip garanti dahilinde onarim degisim yapmalari ayricaliktir.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Diğer söylediklerime katılıyorsanız Bülent abi boya koruma yapılan arkadaş işlemden şikayetçi hatalarını düzeltmelerini isteyin o halde ki üyelere güven versin biraz bize yapıldığını düşünmemiz gerekiyor sanırım

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Bu sozlerinize katilmiyorum.
Sponsorumuz oldugu icin uyelerimize farklilik taniyip garanti dahilinde onarim degisim yapmalari ayricaliktir.

+1

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tarık bey; Olaylar sizin anlattığız kadar masum olmadı malesef.
Birincisi ևanakkale servisinin şefinin numarasını bana vermediniz. Ayrıca ben yoldayken sizi silecek için değil bakımdan çıktıktan sonra araçta oluşan başka bir şikayet nedeni ile aradım. İyi hatırlayın  İstanbula gitmeden önce yine silecek için geldim dışarda servis şefiniz ile gelip baktınız evet bunu da nasıl yaptınız 1 litrelik su şişesine su koyarak aracın camına döktünüz ve silecekleri kontrol ettiniz. Kaldiki ben size sileceğin açtıktan hemen sonra değil kısa bir süre sonra atlama yaptığını söylememe rağmen. O gün atolye şefiniz yanılmıyorsam Ramazan beydi bana bu araçların kronik sorunu bu ve ben bu durumu almanya dakilerle görüşeceğini ordan gelen cevaba göre araca işlem yapabileceğini söyledi. Bende kendisine 1 hafta sonra ևanakkaleden gelemem dedim. Kendiside ևanakkale servisine yönlendireceğini söyledi. Ben o gün yola çıktım hava yağışlı ve karlıydı yanımda annem ve yiğenimle önümü görmeden dualar eşliğinde ևanakkaleye kadar gittim. 1 hafta sonra şefiniz beni aradı ve ևanakkale servisinin şefinin ismini vererek beni yönlendirdi. Gittim servise sözde almanya aranacak sorunun kaynağı çözülecek diye beklerken ևanakkale serviside göz ucu ile bakıp Cam çatlak ondan dedi. ևatlak dediğide ince bir çizgi. İstmeye istmeye de olsa garantiden camı değiştirdik ve yine olmadı netice itibari ile ne cam dan ne sizin söylediğiniz gibi silecek suyundan vede silecek lastiğinden. Sorun silecek kolu çıktı ve yenisi ile değiştirildi. Cam hala düzgün silmiyor hala ses var ve en son lanet olsun dedim ve peşini bıraktım. Kendi isteği ile demişsiniz Allah aşkına ortada bir sorun var ve çözümü noktasinda servis danışmanı sizsiniz siz önereceksiniz bende kabul edeceğim ve kabul etmeme şansım varmı ? Aslında evet kabul etmeyip keşke başka bir servise gitseymişim. Ama orta da bir güven durumu var ve bende buna inanarak onayladım işlemi. Bu işlerin hepsini Ramazan beyle hallettim kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Siz bir defa bile aramadınız.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Gelelim Cylone ve Boya koruma işlemlerine. Şu yazdıklarınızı ben zaten konunun başında belirttim. Sizde km ve tarih ekleyerek yazmışsınız. Allah aşkına neden ikinci boya korumayı ücretsiz yapmak istediğinizi kabul ettiniz ! Cylone beni neden defalarca gönderdiğinizide yaziniz. Ben cylone gittigim için şikayetçi değilim. Geçen haftalarda yine aracın bakımı için İstanbula gelirken cylone bozuldu. İstoça gidip gösterdim virüs varmış temizlediler. Ben gidip gelmekten gocunmuyorum. Ama hangi sorunumu çözdünüz bana bunun cevabını verin lütfen. Ayrıca kapıdaki ip atmalarına hiç girmemişsiniz. Ayrıca sadece kapıda değil torpidoda olan sürtünmeleride sizd göstermiştim.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bende de kayıtlar mevcut olup gerektiğinde ödediğim her kuruşun faturasınıda çıkara bilirim.

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tarık abi diyeceğim yine yaş olarak büyüksün. Benim senin şahsınla alakalı değil yaptığın iş ile alakalı sorunlarım var. Elini vicdanına koy ve söyle bugüne kadar bana söylediysen onay verdim. Neyi yapalım dediysen yaptırdim. Bunca yaşadıklarıma rağmen gelip serviste ortalığı ayağa kaldırmadım. Bir başkası olsaydı eminim tepkisi çok daha sert olurdu ve bu durum mahkemeye taşınırdı. Ben müsteri numarasını arayıp şikayet ettiğimde senin adını dahi vermedim. Sırf işinden ekmeğinden olma diye. Evet yoğun bir adamsın telefonun susmuyor vs. Ama biz yanına geldiğimizde suratımıza dahi bakmıyorsun. Sana laf anlatmak deveye henden atlatmakdan daha zor. Bilmiyorum belkide bana has bu durum böyle. Hayatımda ilk defa sıfır model opel aldım ve ilk seni tanıdım serviste ve senden başkası ilede hic bir sorunumu halletmedim. Detaylı temizliğide neden yaptırdım hatırlarmısın bilmiyorum ama aracın ön direklerinin olduğu yerden ses geliyordu ve izolasyon yaptınız. Aracı alıp kullanmaya başladıktan sonra direkler de yağ izleri vardı sırf bunları temizletmek için yaptırmıştım detaylı temizliği. Ve yine hatırlarsan motor temizliği yaptiracaktım araç geldi motor kaputunu bir açtık motor leş gibi el bile değmemiş. Sende şaşırmıştın ve bez alıp sağını solunu kendin temizlemiştin. Abi ben çok şey yaşadım ama hepsini yazmadım. Lütfen kendinizi müdafe etmekten vaz geçin ve hatanızı kabul edin.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turan bozkurt link' Alıntı:
Diğer söylediklerime katılıyorsanız Bülent abi boya koruma yapılan arkadaş işlemden şikayetçi hatalarını düzeltmelerini isteyin o halde ki üyelere güven versin biraz bize yapıldığını düşünmemiz gerekiyor sanırım
Diger soylediklerine katiliyorum tabi turan.
Ayni problemleri hangimiz yasasak ayni tavirlari sergilerdik.