Opel corsa D araç temizliği için öneri

Sanane234244

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracımı yıkamacıya vermek yerine kendim temizlemek istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz araç içi ve dışı temizlik ürünü var mı acaba mesela motor susuz temizleme ürünü olarak bir arkadaşım smx susuz motor temizleme Köpüğünü önerdi bayağı memnun kaldım demişti

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar aracımı yıkamacıya vermek yerine kendim temizlemek istiyorum. Bunun için önerebileceğiniz araç içi ve dışı temizlik ürünü var mı acaba mesela motor susuz temizleme ürünü olarak bir arkadaşım smx susuz motor temizleme Köpüğünü önerdi bayağı memnun kaldım demişti
Motor kısmınd kimyasal kullanmak hortumların ve kabloların sertleşmesine sebeb olabiliyor suyla temizlersenizde cıvatalar zamanla pastan kaynayabiliyor çamurlu değilse ben o şekilde bırakma taraftarıyım

• Beğen
Tepkiler: Sanane234244

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
biraz zahmetli olur ama motor bölmesi için kendiniz elinizin ulaşabildiği yere kadar bezle suyla temizlik yapmalısınız. temizlik için motora sıkılacak ne olursa olsun bir arızaya meydan verirse siz uğraşırsınız yine.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende arkadaşlara katılıyorum. Motora ve aksamlarına sununal o kimyasallar zamanla aşınma ve soruna yol açıyor. En kralı bile zararsız desede, ilaç firmalarının bizi iyileştirmek için ilaç satmalarına benziyor. Hem ilaç kullanımını artırıp hemde o ilacı sürekli olmamız için pozitif olarak iyileştiğimizi düşünüyoruz. Buda böyle bişey rahatlatmak için hiç bir zararı yok diyorlar ama var malesef. Bu nedenle iç motor aksamında nemli bezle silmeniz daha mantıklı. Dışı içinde Shell opel gibi yerlerde zaten hazır köpük var bunu kullanın boşu boşuna su israfına yol açmamış olursunuz

• Beğen

Sanane234244

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Ben petrolde yıkımaya başladım aracı. Ama torpido döşeme gibi yerler nasıl daha temiz olur onu bilmiyorum . Anlaşılan motor temizleme köpükleri zararlı onu kullanmıyım peki iç aksam için ne yapmalıyım döşeme olsun koltuk olsun göğüs olsun